Martinu Schindlerovú si všetci veľmi dobre pamätáme zo speváckej súťaže SuperStar, v ktorej sa umiestnila na striebornom druhom mieste. Nie je tajomstvom to, že táto talentovaná speváčka sa na dlhšiu dobu z verejnosti stiahla, dnes však zaráža výzorom, ktorý sa slovami nedá ani opísať.

https://www.instagram.com/p/B-aediWnow_/?utm_source=ig_web_copy_link

Hoci má 31 rokov, stále pôsobí dojmom mladej, krásnej speváčky. Momentálne sa venuje tomu, čo ju baví, čiže hudbe. Hudbu nadovšetko miluje. Hoci jej roky stále pribúdajú, starne ale ako sa hovorí do krásy.

Nahrala aj niekoľko nových skladieb, pri ktorých zmenila aj svoj imidž. Naplno sa zverila do rúk svojho dobrého kamaráta Ondreja a ten z nej vytvoril naozaj neuveriteľnú ženu. Martina chcela zastávať výzor Rachel z Priateľov a sen si aj splnila. Výzor je neopísateľný.

https://www.instagram.com/p/CBqa0d_nrOP/?utm_source=ig_web_copy_link

Jej strih vlasov sa síce nepodobá legendárnej Rachel, ale Martina je veľmi spokojná, o čom svedčí aj fotka s popisom na sociálnej sieti.

„Tak Ondrík, niečo prirodzené sme chceli. A takto to vyšlo. Jéééj, také som mala v Superstar. Ďakujem,” povedala talentovaná Martina.

https://www.instagram.com/p/CBsdY7dHxPb/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topky.sk|Foto: Instagram.com