Celosvetovo známy fitness tréner Chris Powell motivuje státisíce ľudí k zmene, zdravému životnému štýlu a snaží sa pomôcť každému aj po boku svojej manželky. Sympatickému Američanovi to ale v súkromí riadne škrípe. Čo sa stalo?

Tento fešák má krásnu ženu Heidi. Zosobášili sa v roku 2010 a spolu majú dve deti, synčeka Casha a dievčatko Ruby. Spoločne sa starajú ešte aj o dve deti z Heidinho predchádzajúceho vzťahu.

https://www.instagram.com/p/CABRUv9jbLP/

Tréner známy z relácie o extrémnych premenách obéznych ľudí zverejnil status, v ktorom fanúšikom všetko vysvetlil. Nešlo o ľahké rozhodnutie v jeho živote, a preto dúfa, že fanúšikovia ho pochopia.

,,Je za tým veľa premýšľania, modlitieb a lásky, že sme sa s Heidi rozhodli rozísť ako manžel a manželka. Hoci to pre mnohých môže byť šok, vedzte, prosím, že k tomuto rozhodnutiu sme dospeli po mnohých mesiacoch. Cítime obrovský smútok za jednou kapitolou, no je tu aj obrovská nádej, mier a láska, ako vstupujeme do novej kapitoly s trošku odlišným pohľadom na vzťah. To, čo medzi nami bolo, bolo viac ako len manželstvo. Je to úprimné a krásne partnerstvo, za čo sme obaja neuveriteľne vďační, naša spoločná misia pokračuje.“

Chris tak upokojil fanúšikov, že síce na jednej strane ich manželstvo končí, na druhej strane ich partnerstvo pokračuje. Chris a Heidi viedli ľudí k strate nadváhy spoločne a naďalej v tom budú napredovať.

https://www.instagram.com/p/CAgRuzbDZJb/?utm_source=ig_embed

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com