Práve dnešný večer bude patriť speváckej súťaži SuperStar. Veľké finále sa blíži a účinkujúci prežívajú strach, obavy a stres. Výnimkou nie je ani porota, ktorá má z dnešného večera tiež nervy na krajíčku. Finále bude prebiehať v hlavnej českej metropole. Práve na toto miesto sa museli všetci účinkujúci dostaviť a boli nútení podstúpiť aj preventívne opatrenia.

Aký honorár dostavajú porotcovia SuperStar 2020? Sumy sa pohybujú ...

Budúca mamička Monika Bagárová priznala, že jej tehotenstvo by nemalo žiadny priebeh finále ovplyvniť. Najprísnejší porotca Paľo Habera však posledné dni strávil na Floride a do svojich rodných končín sa vrátil až deň pred nakrúcaním. Súkromný let s poriadnou dávkou luxusu nesmel chýbať. Povinné nariadenia, ktoré sa spájajú s koronavírusom, samozrejme musel absolvovať aj základ zostavenia poroty. V prípade neabsolvovania nevyhnutných testov by sme známeho porotcu na televíznych obrazovkách dnes večer pravdepodobne neuzreli. Povedzme si úprimne, že Superstar by bez Paľa Haberu nebola tou pravou šálkou kávy. Svoj názor na zákerný vírus vyjadril aj sympatický východniar Marián Čekovský.

,,Koronu nemáme. Vďaka Bohu.” 

Týmito slovami priniesol skvelý hudobník pokoj do našich duší. Nenechajte si ujsť práve dnes veľké finále svetoznámej speváckej súťaže.

Toto môže len Čeky. Na nakrúcanie SuperStar prišiel ako pán ...

Zdroj: noviny.sk|Foto: Instagram/pavolhabera, tvnoviny.sk