Máj je mesiac ako každý iný, akurát mu je len pridelené spojenie lásky čas. Je to obdobie zamilovanosti, lásky, rozkvetu a farieb. Príroda sa prebúdza a štebot vtákov sa k nám opäť vracia.

A čo je naozaj krásne? Prejavovať lásku svojej polovičke. O tom vie svoje aj mladá slovenská speváčka, Karmen Pál-Baláž.

Finalistka SuperStar z roku 2018, ktorá skončila na treťom mieste, prichádza s ďalšou novinkou plnou pozitívnej energie. Jej singel nesie názov Zažiť ešte raz a nájdete ho taktiež na jej prvom albume Kúzlo, ktorý vyšiel koncom minulého roka.

„Pesničku mi napísal Adam Ďurica, je aj textovo aj hudobne pozitívne naladená, preto sme sa rozhodli natočiť k tomu letný klip v domácom prostredí, na Slovensku, pri jazere a pri ohníku na lúke. Mám z toho veľkú radosť, že si v klipe so mnou zahral Jaro. Tajne som si to aj priala, mať s ním spoločný klip plný lásky, ale som si ani nevedela predstaviť, že na to príde vhodná chvíľa. Bolo to milé natáčanie, doslova som sa na nič nemusela hrať, len byť sama sebou.“

Bude to ďalší veľký hit?

Zdroj: kultura.pravda.sk | Video: YouTube