Prijatie sviatosti manželstva patrí medzi jeden z najkrajších okamihov života. Tejto krásnej udalosti predchádza vo väčšine prípadov žiadosť o ruku.

Niektorí muži dlhšiu dobu premýšľajú nad tým ako pripraviť a ozvláštniť túto nádhernú chvíľu. Mnohí požiadajú svoju polovičku o ruku na mieste, kde sa zoznámili, iní zvolia nádherné romantické miesto, ktoré sa nachádza niekde v zahraničí. A zase niektorí svoje drahé partnerky požiadajú o ruku v pohodlí svojho domova a snažia sa vymyslieť mimoriadne kreatívny spôsob žiadosti.

O to sa pokúšal aj Albert Ndreu z Anglicka, ktorý plánoval požiadať o ruku svoju partnerku. Urobil výzdobu z horiacich čajových sviečok, ktoré dávali dokopy dôležitú otázku: „Vezmeš si ma?“

Valerija vždycky hovorila, že najdôležitejšie sú pre ňu každodenné malé gestá. Pre žiadosť o ruku som však chcel urobiť niečo špeciálne,“ vyjadril sa Albert.

Keď ale išiel vyzdvihnúť svoju priateľku, vznikol v byte požiar. Ani ten Alberta neodradil od toho, aby pred ňou pokľakol a spýtal sa jej kľúčovú otázku. Ona povedala áno!

„Nevyšlo to úplne podľa mojich predstáv, ale povedala áno. Takže hoci sa celá udalosť vyvinula neočakávane, dopadla nakoniec tak, ako som si prial,“ uviedol Albert.

Zaľúbená dvojica vraj pozvala na svadbu aj hasičov!

Zdroj: evropa2.cz, Twitter.com ,telegraph.co.uk|Foto: Twitter.com