Nie je žiadnym prekvapením, že Mária Čírová pred krátkym časom priviedla na svet svoje tretie bábätko. Chlapčeka Rubena! Meno je naozaj netradičné, avšak nevybrala si ho náhodou, ako aj sama prezradila.

https://www.instagram.com/p/CDhDcKDlNEG/?utm_source=ig_web_copy_link

„Meno Ruben pre mňa nie je vôbec nezvyčajné, keďže sa tak volá môj krstný otec, a teda som naňho zvyknutá odmalička. Mali sme niekoľko favoritov na dievčenské aj chlapčenské mená, ale meno Ruben vyhralo po prvých 3D ultrazvukových fotkách, hneď ako sme zistili, že to bude chlapec a keď sme videli jeho tváričku. Jednoducho sa nám to k nemu úplne hodilo,“ prezradila verejne sympatická speváčka.

https://www.instagram.com/p/CDwlj9PlixJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Mária je typ ženy, ktorá má všetko rada naplánované vopred. Tak to bolo aj pred samotným pôrodom. Kým sa deťom tábor ukončil, doma si našli príjemné prekvapenie.

„Deti sme dali do letného tábora na obdobie, keď sme predpokladali pôrod. Boli sme s nimi dohodnutí, že keď sa vrátia z tábora, bude ich doma čakať súrodenec. Našťastie nám to tak aj vyšlo,“ prezradila Mária, ktorá si dokáže vždy všetko perfektne načasovať.

https://www.instagram.com/p/CDuFHRRlc2a/?utm_source=ig_web_copy_link

„Keď sa vrátili, neskutočne sa z neho tešili a doteraz je to pre nich taká živá bábika. Zoe mi pomáha, ako sa dá, stráži, hlási či plače alebo spí. Nepotrebujem ani monitor. Hugi už je starší, takže ten pomáha skôr tatinkovi s prácami okolo domu a domácnosti. Je nás už o jedného viac a tešíme sa z toho,“ prezradila mamička, ktorá je na svoje ratolesti veľmi hrdá.

https://www.instagram.com/p/CD-zPocnVMP/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: markiza.sk|Foto: Instagram.com