Malá Bella sa konečne aj s rodičmi vrátila z rozprávkovej dovolenky domov. Jachta na dovolenke nemohla chýbať a preto ani nechýbala. Najskôr si Marián more vychutnával len s kamarátmi, neskôr dorazila aj Ivana s malou Bellou. Nehovorí sa nadarmo, že raz sa všetko skončí. To platí nepochybne aj o dovolenke, ktorá sa aj pre túto rodinku skončila. Neuveríte, na čo sa vrhla Ivana ihneď po príchode domov.

https://www.instagram.com/p/CD8ZgIjgYOJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Pre viacerých je možno veľkým prekvapením, že Ivana miluje záhradku a je do nej zamilovaná až po uši. Vo svojej luxusnej vile v Trenčíne sa stará aj o záhradu, ktorej venuje dostatok svojho času. Nechýbajú tu ani rôzne a vyberané plody. Ihneď ako vystúpila Ivana z auta, bežala do svojej záhradky, ktorá ponúka naozaj široký sortiment plodín. Maliny, jahody, paradajky a nechýbali ani krásne kvety od výmyslov sveta.

Ivana Gaborik po dovolenke (5)
Ivana Gaborik po dovolenke (7)
Ivana Gaborik po dovolenke (4)
Ivana Gaborik po dovolenke (6)

Zdravý životný štýl sa preferuje aj v tejto sympatickej rodine. Nielen na záhradku sa však Ivana vrhla. Oveľa viac ľudí prekvapil veľký kôš s bielizňou a žehličkou. Už len dúfať, že takto nevyzerajú všetky nedeľe tejto sympatickej krásky.

Ivana Gaborik po dovolenke (2)

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com