Nie je žiadnym prekvapením, že hoci sa tento rok nesie v nie ľahkom duchu, Miss Slovensko sa uskutočnilo. A už máme aj víťazku. Leona Novoberdaliu má 23 rokov a jej život sa od základov bude určite meniť. Však nie pochýb, keďže sa stala víťazkou tohtoročnej Miss Slovenska.

Miss Slovensko 2020 - Leona Novoberdaliu

Piatok večer sa niesol v strese a nervoch, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Konkurencia nasadila naozaj vysokú latku. Dievčatá neboli len krásne, no mali za sebou aj silné príbehy, ktoré chytili divákov za srdce.

Miss Slovensko 2020 - Leona Novoberdaliu

Víťazkou sa však môže stať len jedna. Tento rok sa pošťastilo krásnej Leone, ktorá študovala v Londýne na King´s College. Druhú priečku obsadila dievčina Viktória Podmanická z Banskej Bystrice, ktorá si svojou sympatiou vyslúžila aj titul Miss Sympatia. No a titul druhej vicemiss získala 20- ročná Kristína Víglaská zo Zvolena.

8.Leona Novoberdaliu - Bratislava
12.Viktória Podmanická - Banská Bystrica
2.Kristína Víglaská - Zvolen

Po prvý raz sa táto relácia uskutočnila bez priameho vplyvu divákov.

„Do poslednej chvíle sme verili, že sa situácia zlepší. Preventívne sme nechali celý štáb a všetky finalistky dvakrát testovať. Je mi to skutočne veľmi ľúto, ale z preventívnych dôvodov proti ochoreniu COVID-19 sme museli rozhodnúť, že finále sa bude napokon konať bez účasti našich partnerov, divákov, hostí i novinárov v sále,“ uviedol riaditeľ súťaže Miss Slovensko 2020.

Miss Slovensko 2020 sa stala Leona Novoberdaliu. Galavečer ...

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: miss-slovensko.sk