Aj v šoubiznise existujú priateľstvá, ktoré naozaj stoja za to. Existujú dokonca aj takí herci, ktorí spolu nikdy nechodili, no počas nakrúcania si tak sadli, že zostali priateľmi už celý život. To je prípad obľúbených hercov Drew Barrymore a Adama Sandlera.

Títo dvaja sympaťáci hrali spolu v troch filmoch, ktoré zakaždým zožali veľký úspech! Prvý raz sa stretli na konci 90. rokov, keď nakrúcali film Pieseň pre nevestu a odvtedy sa stali nerozlučnou dvojkou!

,,Povedala som mu, že nám je predurčené spolupracovať,“ priznala Drew.

Neskôr si spolu zahrali v romantickom filme 50x a stále po prvý raz. Začiatkom tohto roka Drew predávala Adamovi cenu za najlepšieho herca na výročnom odovzdávaní cien National Board of Review v New Yorku. Vtedy mu venovala aj zopár krásnych slov:

,,Tohto muža milujem a vždy som v neho verila. Zaslúži si to a viem, že si to myslia aj ostatní, pretože si získal rešpekt u každého. Zaslúžiš si to najlepšie, dávaš to najlepšie a si najlepší. Milujem ťa!“ povedala s úškrnom na tvári.

Spoločne si zahrali aj v úžasnej komédii Dovolenka za trest. Vo filme nesmeli chýbať ani horúce bozky. Pre niektorých partnerov môže byť ťažké pozerať sa na to, ako sa ich drahá polovička bozkáva s niekým iným, to však nie je prípad Adamovej manželky, Jackie. Tá jeho hereckú kolegyňu úplne zbožňuje!

Drew často žartuje o tom, že sa do seba na filmových obrazovkách zaľúbia každých desať rokov, pretože tri filmy, ktoré doposiaľ spolu nakrútili, mali presne taký časový rozostup.

Adam a Drew sú si veľmi blízki nielen na obrazovkách, ale aj v skutočnom živote. Zaujímavosťou je, že nikdy spolu nerandili. Sú skôr ako jedna rodina. Dokonca Adam pomohol Drew pri výbere mien pre jej deti. Tak to je už naozaj čo povedať!

Často spolu telefonujú. V dnešnej dobe ľudia preferujú sms správy, oni sú rozhodne za telefonáty. Navzájom si taktiež radia o výbere filmov, do ktorých sa plánujú zapojiť.

Poznáte podobnú nerozlučnú dvojicu v šoubiznise?

Zdroj: babskeveci.sk | Foto: tumblr.com