Každý milovník romantických seriálov z regentského obdobia pravdepodobne pozná sériu Bridgertonovci. Tá vznikla z knižnej predlohy autorky Julie Quinnovej a sleduje osudy súrodencov Bridgertonových pri hľadaní lásky.

Úspech tejto knižnej série bol nasledovaný seriálovým spracovaním, ktoré si zobral pod krídla Netflix. Určite nešlo o krok vedľa, keďže sa tento seriál nesie vo svetle rekordnej sledovanosti a veľkej fanúšikovskej základne. Práve preto sa tento svet dočkal rozšírenia v podobe nového seriálu Kráľovná Charlotte: Príbeh Bridgertonových!

V súčasnosti sa v dielňach Netflixu pripravuje aj tretia séria Bridgertonovcov, ktorá bude hovoriť príbeh Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonovej. Fanúšikovia sa nevedia dočkať momentu, keď Netflix zverejní túto sériu na svojich stránkach, hoci dátum jej vydania stále nie je stanovený.

Nový príbeh zo sveta Bridgertonovcov

Aj napriek tomu sa majú fanúšikovia na čo tešiť, keďže už v štvrtok 4. mája prichádza na Netflix príbeh kráľovnej Charlotte, s ktorou sa diváci mohli stretnúť už v oboch sériách Bridgertonovcov. Tentokrát sa dozvieme viac o jej živote, minulosti a samozrejme o tom najdôležitejšom, o jej ceste k moci v úlohe kráľovnej. Nebude chýbať ani poriadna dávka romantiky, keďže s mladým kráľom Georgom III. zažili manželstvo naplnené láskou. Príbeh sleduje ako sa mladá kráľovná učí narábať s mocou, ktorá jej bola vložená do rúk a popri tom sa snaží zorientovať v politike kráľovského dvora, ktorý je preplnený intrigami.

V úlohe kráľovnej Charlotte sa predstaví mladá herečka India Amarteifio a kráľa Georga III. si zahrá Corey Mylchreest. U oboch hercov ide v podstate o nové herecké tváre, ktoré dostali jedinečnú šancu zapísať sa do povedomia divákov vo veľmi očakávanom seriáli. Niet preto pochýb o tom, že obaja vložili do týchto rolí čo najviac. Okrem týchto dvoch hlavných postáv sa v seriáli predstavia aj ďalšie známe charaktery. Konkrétne napríklad mladá Violet, ktorú diváci poznajú ako lady Bridgertonovú, matku súrodencov Bridgertonových. Chýbať nebude ani mladá lady Danburyová, ktorá predstavuje v seriáloch významnú postavu ovplyvňujúcu dianie. Divákov teda čaká nový pohľad do sveta Bridgertonovcov, ktorý im ho umožní detailnejšie pochopiť.

Seriál Kráľovná Charlotte bude mať celkovo 6 epizód. Táto miniséria však bude sprevádzaná aj knižnou verziou. Nová kniha s rovnomenným názvom od Julie Quinnovej do kníhkupectiev dorazí už 9. mája.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: IMDb.com, juliaquinn.com, netflix.com / Foto: youtube.com/Netflix