MOUSSA DEMBÉLÉ, francúzsky útočník, ktorý momentálne oblieka dres Celticu Glasgow, je v hľadáčiku Realu Madrid, Chelsea a iných. Tento dvadsaťročný forward nastrieľal v prebiehajúcom ročníku škótkej ligy trinásť gólov a na šesť prihral. 

Dembélé nastrieľal  27 gólov vo všetkých súťažiach  od svojho letného príchodu z Fulhamu  a jeho agent, Mamadou Fofana, trvá na tom, že jeho zverenec má oči len pre Celtic. Fofana vraví:

,, Podpísal s Celticom štvorročnú zmluvu a za tie štyri roky zaň bude aj hrať.“ Jedným dychom však dodáva, že o jeho odchode sa špekulovalo. V prípade, že bude musieť odísť, stane sa tak v pravý čas. V januári boli špekulácie, ale tie tam budú stále.“  Fofana tiež zdôraznil, že prestup jeho zveranca mu priniesol progres a zlepšuje sa od zápasu k zápasu.  Po zdravotej stránke je Moessa tiež v poradku. ,,Je zdravý a spokojný. Celticu sa darí a  to je hlavné.“  

,,Ak Celtic niekedy bude  chcieť predať Moussa, bude to spoločné rozhodnutie, ktoré príjmu obe strany.“ Dodal na koniec hráčov agent.  

Cena franzúzskeho hráča sa pohybuje okolo 5 miliónov eur. Táto suma však nemusí byť konečná vzhľadom na to, že sa jedná o mladého hráča.. Potencionálni zákazníci si budú musieť prichystať poriadny balík peňazí. Interes o 180 -centimetrového  hráča prejavili veľkokluby, ako Real Madrid, Barcelona či Manchester United.

V pripade, ze bude musiet odist, stane sa tak v pravy cas. V januari boli spekulacie, ale tie tu budu stale.