Nie je tajomstvom, že známa tenistka Dominika Cibulková sa už o krátky čas stane mamičkou. Synček je na ceste a ako sa tak zdá, určite nebude trpieť nedostatkom. Luxus! Slovo, ktoré sa úzko spája s výbornou tenistkou. Netají sa tým, že luxus je jej šálkou kávy a naozaj si naň potrpí. Oblečenie najlepších značiek, drahé kožuchy, kabelky, topánky! Aj tak možno opísať život známej tenistky.

Už neraz sa objavili na sociálnych sieťach komentáre, ktoré vyjadrovali nespokojnosť ľudí na tenistku. Nerozumné rozhadzovanie peňazí! Častá oblasť, ktorú rozoberá celé Slovensko. Avšak si myslím, že je to naozaj nemiestne, pretože každý máme svoj vlastný život a je len na nás, ako s ním budeme zachádzať.

Súbor:Dominika Cibulkova (13048439214).jpg – Wikipédia

Pred pár dňami úspešná tenistka uverejnila na sociálnych sieťach fotografiu kočíka pre svojho budúceho syna, kde začala kritika ľudí naberať na intenzite. Kočík sa nesie v rozmedzí 2000 eur. Taška na plienky, ktorá patrí ku kočíku okolo 1400 eur. Kočík je naozaj veľmi luxusný a dokonca poskytuje dieťaťu aj ochranu pred UV žiarením. Poskytuje sedem rôznych polôh pre bábätko, čo si myslím, že je vcelku prospešné. Ale to je len môj názor.

Dominika Cibulková - kočík

Zdroj: noviny.sk|Foto: wikipedia.org, archív D.C.