Čas strávený doma! Tak možno opísať momentálnu situáciu. Väčšina z nás sedí doma, avšak nájdu sa aj takí, ktorí sedieť doma nebudú. Dôkazom toho je aj hviezda zo seriálu Oteckovia. Oliver Oswald alias Luky. Tak si ho pamätá každý jeden z nás.

Posledný čas tento talentovaný herec neskrýva svoje novinky a nemá problém sa s nimi pochváliť. Sedenie doma očividne nie je pre neho prioritou. Namiesto opúšťania sa nad momentálnou situáciou sa rozhodol pre radikálny krok. Rozhodol sa prenajať si naozaj veľmi luxusnú vilu a tráviť karanténu v nej. Chcel zakúsiť život bohatého človeka, čo sa mu aj splnilo. Vila v centre Bratislavy, ktorá vyzerá ako z pohľadnice.

Rozľahlá rezidencia RIVER VIEW RESIDENCE! Nespočetné množstvo izieb, kúpeľní a neopísateľný pohľad na mesto z pohodlia luxusnej vírivky. Točenie videí s kamarátom Samuelom! To je Oliverov plán počas prebývania v tomto honosnom paláci. Žiaden strach, stres, smútok a beznádej v súčasnej situácii. Práve naopak! Radosť zo života a užívanie si každej sekundy!  

,,Číslo, ktoré dnes máte na bankovom účte, si o rok pamätať nebudete. Zato zážitky si zapamätáte na celý život,” odkázal divákom talentovaný herec, ktorému nechýbala v hlase ani štipka humoru.

Koľko vyšla mladíkov táto honosná vila? Otázka, ktorú si pokladá naozaj mnoho ľudí. Odpoveď je prekvapujúca! Neskutočných 10 000 eur.

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: cas.sk, slovakwoman.sk