Sarah C je mladá začínajúca interpretka, ktorá má na svojom konte už štyri vydarené skladby. Na novú pieseň, ktorou chcela zaspomínať na leto, si prekvapivo pozvala herecké meno. Seriál Oteckovia síce počas leta prišiel do finále, ale herci rozhodne nezaháľajú. Výnimkou nie je ani Maroš Baňas, ktorý sa objavil na novom tracku Sarah C s názvom „Letný vibe“.

Producent a DJ Peter Pann je povestný svojimi tanečnými linkami, ktoré sa odzrkadľujú aj v novinke „Letný vibe“ od Sarah C. Skladbu teda hudobne zastrešil práve on, pričom finálny mix master doťukol zvukový inžinier a Absolútna Ruka Hore Awards 2021, Marek Šurin. Niet preto pochýb, že ide o jednu z hudobne najkvalitnejších skladieb mladej interpretky. Doteraz mala len sólo projekty, preto sa už aj očakávala nejaká spolupráca a výber padol na herca Maroša Baňasa.

,,Klip je o spomienkach na leto, kamarátstvach a zážitkoch, ktoré práve toto obdobie prináša. Maroša vnímam ako veľmi šikovného a talentovaného herca a speváka. Takže nebolo nad čím veľmi rozmýšľať, chceli sme do klipu ku mne niekoho v podobnom veku a Maroš je ako-taký súčasný Martin Madej! Hlavne sme si skvelo sadli a počas natáčania sa z nás stali priatelia, takže sme ostali v kontakte aj po klipe. Najnovšie sa stretávame už aj v dabingu, takže som rada, že mám nového kamoša,“ hovorí nadšene Sarah C.

Videoklip k piesni „Letný vibe“, ako aj všetky skladby Sarah, vyprodukoval A-team Production pod taktovkou obľúbeného režiséra a herca Michala Nemtudu. Samotný text ku skladbe dotvoril so Sarah jej dvorný hudobný couch, spevák a producent ADiss. Práve Nemtuda a ADiss sú pri mladej umelkyni od jej začiatkov, takže aj výber speváka na spoluprácu bolo tímové rozhodnutie. A musíme uznať, že Marošova premiéra v úlohe speváka dopadla na výbornú.

,,So Sarah sa mi spolupracovalo veľmi dobre, nielen na pľaci, ale aj mimo neho sme sa neustále smiali a zabávali, takže sme si perfektne sadli. Som rád, že v rámci spolupráce som získal aj super kamošku a skvelú skúsenosť,“ uzatvára hviezda Oteckov, herec a začínajúci spevák Maroš Baňas.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj & Foto: PR/Brand manažér Jana Trellová | Video: YouTube