O strihanie bude záujem asi neustále. Ale čo spraviť ak tvoje holičstvo stagnuje? Ako prilákať dostatočný počet zákazníkov a zvýšiť záujem o tvoje služby? 

Skutočne podareným nápadom sa rozhodol zviditeľniť majiteľ svoje holičstva v meste Oskemen v južnom Kazachstane. Na sociálnej sieti zverejnili fotky novej pracovnej sily. Majiteľ najal totižto sexi kaderníčky, ktoré okrem iného klientov strihali len v spodnom prádle zahalené zásterou alebo, ako ukazuje ďalšia fotka, len kaderníčky zahalené zásterou bez spodného prádla. Ešte jedna fotka je zaujímavá. Zobrazuje v priestoroch barberov dve „pracovníčky“ v náruživom lesbickom objatí.

Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Okrem väčšieho počtu záujemcov o služby holičstva sa pánsky „záujemcovia“ začali združovať aj pri budove a nazerať cez žalúzie, či je to pravda. Viacerí sa na sociálnych sieťach vyjadrili, že už je čas sa ísť konečne ostrihať. Naše nežnejšie polovičky sa skôr pýtali, či sa nebude otvárať aj podobný podnik pre ženskú klientelu.

Ako sa však zistilo, bol to samozrejme len marketingový ťah. Dievčatá boli v skutočnosti pracovníčky miestneho strip klubu, ktorý sa nachádza neďaleko holičstva.

No tak čo, nechajú sa inšpirovať aj miestne prevádzky u nás na slovensku a najmú novú pracovnú silu? Poznám pár osôb, čo by určite neboli proti.

Zdroj: thesun.co.uk