Tehotenstvo je to najkrajšie, čo sa môže v živote každej ženy objaviť. Radostné obdobie prežíva aj speváčka Katy Perry, ktorá sa už svojho malého bábätka nemôže dočkať. S manželom majú spísaný aj zoznam potenciálnych mien, zatiaľ sa však nevedia rozhodnúť pre to pravé. Z toho dôvodu výber mena ponechajú na osobe, ktorá je v ich živote veľmi dôležitá. Manžel svetoznámej speváčky Orlando Bloom sa na príchod svojej dcérky teší rovnako ako samotná budúca mamička. Meno je však stále záhadou.

https://www.instagram.com/p/CAtTxPNnDZJ/?utm_source=ig_web_copy_link

„Ešte sme sa na konkrétnom mene nedohodli, no máme niekoľko možností a výber necháme na nej, nech sama rozhodne o svojom mene,” priznala tvorkyňa piesní.

„Prešla som si snáď každou emóciou, aká pod slnkom existuje. Bola som ohromená, znepokojená, bola som aj šťastná a nadšená a o chvíľu depresívna. Svet sa nachádza vo veľmi zložitom období, a je veľmi divoký čas priniesť nový život do tohto sveta,” priznala Katy, ktorá v momentálnej situácii zažíva naozaj rôzne typy nálad.

https://www.instagram.com/p/CBhak2anSRn/?utm_source=ig_web_copy_link

Svetová speváčka priznala, že výber mena pre svoju dcéru ponechá len na jediného človeka. Pravdepodobne meno Pearl Ann bude to vhodné keďže milovaná stará mama Katy Perry bola nositeľkou tohto krásneho mena. Tohto človeka si talentovaná speváčka veľmi vážila a obdivovala. Zdedí dcéra Katy toto meno? To je ešte stále záhadou. Nechajme sa prekvapiť.

Katy Perry's Grandma, Ann Pearl, 99, Passes Away After Pop Star ...

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com