Talentovaný a stále lepší a lepší. Pouličný Autor Tónov, známi aj pod menom P.A.T. potešil svojich fanúšikov ďalšou skladbou zo svojho posledného albumu 3UMF, ktorá dostala vizuál.

https://www.instagram.com/p/BhE5Y3vnMwu/

Neustále svojich fanúšikov dokáže niečím potešiť. Či je to formou nových trackov alebo spoluprác, nevie sa zastaviť. A my sme tomu len radi. P.A.T. naposledy pre svojich fanúšikov pripravil hneď dve prekvapenia. Už dlhšie avizoval, že sa táto skladba dočká grafického spracovania. No už je to konečne skutočnosťou. Okrem neho samotného sa v klipe objavuje aj najzvučnejšie meno na SK scéne, a teda samotný Rytmus. Samozrejeme, Rytmus pridáva aj pár riadkov v rámci refrénu. A to nieje všetko. V klipe môžeme vidieť napr. aj Moniku Bagárovú, Igora Kmeťa, Šortyho či Separa. O námet k skladbe sa postaral Rytmus a grafické spracovanie si pod palec zobralo MRouseMedia, a rozhodne nič nepokazili.

Téma, ktorej sa skladba venuje je v poslednej dobe čoraz aktuálnejšia. Spoločne sa postavili za odsudzovanie inej rasy. Pekné spracovanie tejto témy nás upozorňuje na fakt, že netreba veriť predsudkom a všetkému, čo ukazujú médiá. Poukazujú aj na to, že všetci sme sa narodili v jednom štáte a každý si život, aký žije, vyberá sám. Koniec samotnej skladby prináša myšlienku, že aj ten, koho najviac nenávidíš, ti môže v ťažkej životnej situácii pomôcť, ba dokonca aj zachrániť život. Za nás palec hore!?

A aby to nebolo všekto, autor skladby nás potešil aj 2. krát. Na sociálnej sieti sa totiž vyjadril, že jeho nového albumu sa dočkáme už v decembri tohoto roku. Takže vieme s určitosťou povedať, že P.A.T. sa momentálne radí k najplodnejším interpretom na našej scéne a má veľkú chuť robiť hudbu, ža čo mu patrí veľká poklona.

https://www.instagram.com/p/BhHfdm-npjb/

Zdroj: instagram.com, youtube.com