Talentovaný Peter Cmorik momentálne celý svoj čas venuje svojim deťom. Jeho manželka Daniela Lovlin sa rozhodla po dlhšej prestávke vrátiť k svojej milovanej profesii. Husľová virtuózka sa rozhodla, že starostlivosť svojich detí prenechá na istý čas svojmu milovanému manželovi. Úspešný spevák sa naozaj nenudí a deti mu dajú poriadne zabrať.

Daniela však nemá žiadne starosti, keď vie, že jej malé ratolesti sú pod ockovým dohľadom. Peter rolu otca zvláda naozaj ukážkovo. Dokáže pohotovo prebaliť, nakŕmiť, okúpať! Jednej veci sa však vyhýba. Tá zostáva na Daniele.

Peter Cmorik a dvojičky

„Zvláda to s nimi perfektne. Tato je ich láska, a oni sú s ním úplne spokojní, takže sa vôbec nemusím báť. Zvláda úplne všetko, aj v noci k nim vstane a nechá ma vyspať,“  pochvaľuje svojho muža Daniela.

Šikovný otecko zvláda starostlivosť svojich nezbedníkov naozaj chválitebne, avšak treba podotknúť to, že vareniu sa ihneď vyhýba.

„Jediné, čo nerobí je, že nevarí. To je jediná vec ktorú nerobí. Ale keď im všetko pekne nachystám, aj oblečenie, tak celý deň vedia pekne spolu stráviť. Ale je pravda, že som po polroku preč z domu, takže tiež som zvedavá ako sa mali,“ priznáva so smiechom Daniela.

Peter Cmorik s rodinou

Plánujú títo sympatickí rodičia ďalší prírastok do rodiny? Reakcia úspešnej huslistky hovorí za všetko.

„S Peťom sa o tom rozprávame. Keby to prišlo, tak to prijmeme úplne s láskou. Ale nebudem sa hrať, že som úplne nadšená matka, ktorá všetko zvláda. S dvojičkami je to strašne náročné a vidím, že to aj naďalej bude náročné. Keby prišlo ďalšie bábätko, tak by sme sa určite potešili, ale neplánujeme“.

Hoci sa Peter a Daniela venujú aj svojej hudobnej kariére, zaslúžia si naozaj obdiv za to, ako zvládajú starostlivosť o malého Števka a Peťka.

Peter Cmorik a jeho priateľka

Zdroj: noviny.sk|Foto: Instagram.com, facebook/Peter Cmorik