Dominika Cibulková je ďalšou známou Slovenkou, ktorá by sa každú chvíľu mala stať mamičkou. Pôrod našej úspešnej tenistky je doslova na spadnutie. Ako už vieme, rodiť plánuje v rakúskej nemocnici vo Viedni, preto musela absolvovať už druhý test na COVID-19.

,,Keď som išla na test prvýkrát, mala som trochu strach, pretože všetci strašia, že je to hrozné. Ale bolo to úplne v poriadku, čo som rada, lebo v piatok sme na ňom boli už druhýkrát. V nemocnici si totiž stále vyžadujú test, ktorý nie je starší ako 3 dni. Ale každým dňom sa to mení, tak verím, že toto bol už posledný a ja pôjdem každú chvíľu rodiť,“ poznamenala Dominika.

https://www.instagram.com/p/CAlPpeOnWaS/

Už odrátavajú hodiny!

Malý Jakubko sa má narodiť už zajtra, 9. júna, kedy má Dominika svoj oficiálny termín pôrodu. Ale vyzerá to tak, že jej prvorodený synček sa vypýta na svet už dnes!

,,Tašku do pôrodnice aj všetky doklady máme zbalené v aute, v ktorom chodíme. Aj manželovu tašku. To máme nachystané už asi týždeň, takže hocikedy to príde, sme pripravení, sadneme do auta a ideme!“

Hoci si Dominika želala mať v rodnom liste synčeka dátum 6.6., to sa jej nepodarilo. Evidentne sa Jakubkovi z bruška veľmi nechce. Aj preto Dominika zverejnila fotografiu s manželom, kde pod príspevok napísala:

,,No poď už, už sa ťa nevieme dočkať!“

https://www.instagram.com/p/CBF7g78n__9/

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram.com