Lucifer je jeden z najobľúbenejších a najsledovanejších seriálov vôbec. Niet preto divu, že sa už fanúšikovia nevedia dočkať ďalšieho pokračovania. Tvorcovia seriálu nám povedali viac než dosť a prezradili, že piata séria určite nebude tou poslednou!

Pre všetkých fanúšikov máme dobrú správu! Už čoskoro sa dočkáme piatej série! Po takmer roku napínavého čakania, ktoré nám predĺžil aj koronavírus, zistíme, ako bude dej pokračovať ďalej. Budú Lucifer a Chloe konečne spolu?

O čom je seriál Lucifer?

Dej sa točí okolo hlavnej postavy, diabla menom Lucifer Morningstar. Presťahuje sa do Los Angeles, kde si otvorí nočný klub Lux. Práve tu sa zoznámi so svojou budúcou kolegyňou, atraktívnou detektívkou Chloe Decker, ktorej pomáha s vyšetrovaním rôznych vrážd.

Tento úspešný seriál vás už od začiatku úplne pohltí! Nechýbajú ani sarkastické poznámky či čierny humor, ktorý vás dostane do kolien. Ak ste tento seriál ešte doposiaľ nevideli, rýchlo to napravte!

Kedy je premiéra piatej série?

Piate pokračovanie seriálu si budete môcť pozrieť už 21.8.2020 na Netflixe. A veru, máte sa na čo tešiť. Čakajú nás znova ďalšie prekvapenia, zaujímavá zápletka a nečakaný zvrat deja. Tieto kľúčové zmeny ovplyvnia chod celého seriálu! My už odrátavame dni aj hodiny!

Zdroj: rewind.sk & startitup.sk | Foto: tumblr.com | Video: YouTube