Belgičan menom Jean Van Landeghem dostal jedného dňa niekoľko krabíc pizze, ktoré si nikdy neobjednal. Myslel si, že išlo len o omyl, ale každodenné donášky pizze pokračovali aj ďalšie dni a neprestali ani po deviatich rokoch!

Služba, ktorú by uvítal nejeden milovník talianskeho pokrmu, sa pre neho zmenila na nočnú moru. Celé toto jeho trápenie začalo pred deviatimi rokmi. Pizze začali chodiť pravidelne, a tak si domyslel, že ho niekto cielene obťažuje.

,,Prichádzajú počas pracovných dní aj víkendov, kedykoľvek počas dňa. Dokonca mi raz prišla donáška o druhej ráno. Už nedokážem ani spať. Trasiem sa zakaždým, keď začujem skúter na ulici. Bojím sa toho, že niekto mi znova privezie náklad horúcich pízz.“

Minulý rok sa dokonca stalo, že k jeho domu za jeden deň prišlo až 10 kuriérov. Jeden z nich priviezol 14 veľkých pízz. Zúfalý Belgičan zrátal všetky objednávky dokopy. Pizze s donáškou sa pohybovali v hodnote 450 eur!

,,Mám rád pizzu, ale nie keď ich je 14 za deň.“

Jean tvrdí, že si nikdy žiadnu z nich neobjednal, a preto ich zakaždým odmietol. Navyše, muž je zvyknutý kupovať si mrazené pizze v supermarkete. Takto tieto nechcené objednávky obťažujú nielen jeho, ale aj podniky, ktoré vyhadzujú jedlo a prichádzajú zbytočne o peniaze.

Muž niekoľkokrát požiadal políciu o pomoc. Tí však nedokázali vypátrať, kto si zo staršieho pána robí žarty. Túži len po jednom – aby toto trápenie skončilo!

,,Už to nezvládam. Keď zistím, kto ma posledných 9 rokov každý deň šikanuje, nebude to jeho šťastný deň.“

Zdroj: cas.sk | Foto: tumblr.com