Koronavírus zasiahol naozaj celý svet! V oblasti ekonomiky je to naozaj nevyhovujúce. Súčasná ekonomická situácia zasiahla výrazným spôsobom aj do života známych hercov, ktorí zostali bez finančných prostriedkov.

Výnimkou nie je ani hviezda zo seriálu Oteckovia. Marek Fašiang vyjadril svoju nespokojnosť. Tento úspešný herec sa rozhodol spestriť si svoj voľný čas novými činnosťami. Marek nie je len výborným hercom, ale taktiež aj majiteľom rôznych kaviarní nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku. Pred dvoma mesiacmi musel svoje prevádzky uzavrieť z dôvodu šíriaceho sa vírusu.

Marek Fašiang z Oteckov si odskočil do exotiky: TU začína nový rok ...

Neostávalo mu nič iné ako sa začať venovať iným činnostiam. „Kríza doľahla aj na mňa! Začal som manuálne pracovať!” Tieto slová prezradil o sebe talentovaný herec. Kosačka, sekera a mnoho ďalšieho! Keď manuálna práca, tak poriadna! Manuálna práca pomáha známemu hercovi zabúdať na problémy a môže sa naplno sebarealizovať, hoci nie v hereckej oblasti. Tento sympatický idol všetkých žien prezradil, že čoskoro sa otvorí aj brána hereckému svetu a znova uvidíme tohto sympatického človeka na televíznych obrazovkách.

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: peepl.sk, slovakwoman.sk