Prvé lásky, sklamania a romantické prechádzky. Všetkým si určite každý z nás už prešiel. Nikdy nezabudnem na prvé stretnutie s chlapcom. Pred nedávnom sa mi ozvala cez telefón zúfalá kamarátka. Chlapec ju pozval na rande a ona nevedela čo robiť a ako zaujať. Nie je to skutočne žiadna veda! Ide len o prirodzenosť a žiadnu pretvárku.

Pozvánku na prvé rande v živote dostal určite každý. Je to nádherný zážitok, predovšetkým ak je to skutočne s tým správnym človekom. Je ale úplne pochopiteľné, ak prežívate úzkosť, strach či obavy. Pred dvoma dňami mi zazvonil telefón. Vystrašený hlas mojej kamarátky mi veľmi rýchlo naznačil, že ide o chlapca. Dostala pozvanie na prvé rande a nevedela čo robiť. Je to také jednoduché!

Hovorte o svojich záujmoch, no prejavte záujem aj o druhú stranu!

Nikdy nie je na škodu hovoriť o sebe, aby Vás druhá strana spoznala čo najlepšie. Nikdy však nezabúdajte na to, že debata len o Vás by nemusela mať vždy pozitívnu dohru. Jasne dajte najavo, že Vás zaujíma aj druhá osoba a pýtajte sa na informácie o konkrétnom človeku. S otázkami to však nepreháňajte!

Štyri „antipravidlá“ ako randiť | Správny deň

Úprimnosť, žiadna pretvárka!

Vždy stavte na prirodzenosť a úprimnosť. To je to najdôležitejšie, na čo by ste na prvej schôdzke rozhodne nemali zabúdať. Nezabudnite na to, že Váš partner na klamstvá aj tak časom príde. Ak sa Vám niečo nepáči, s chladnou hlavou to povedzte a nič netajte. Nie je to ideálne.

Čo je flirtovanie? 7 znakov, že je niekto vo vás - Poradenstvo V Oblasti  Vzťahov

Vždy platí muž, žena nikdy!

Čistý stereotyp! Ja osobne s týmto tvrdením vôbec nesúhlasím a nestotožňujem sa s ním. Myslím si, že platenie by malo byť vždy iniciované z oboch strán. Po prvé ukážete, že nie ste na rande len kvôli peniazom a po druhé je to základná zásada slušnosti a vychovanosti.

Kto by mal iniciovať prvú schôdzku a kto platiť za útratu? | ELITE Date

Úsmevom nikdy nič nepokazíte!

Je niečo krajšie ako milovanému človeku darovať na schôdzke krásny a úprimný úsmev od ucha k uchu? Myslím si, že asi nie. Muži zbožňujú ženský úsmev, hoci to často nedajú najavo.

Úsmev: Čo ním žena hovorí mužovi? | TVnoviny.sk

Výzor je prvým kľúčom k úspechu!

Výstižné heslo, ktorým sa riadim počas celého svojho života. Mnoho ľudí hovorí, že mať dostatok vedomostí je oveľa dôležitejšie ako výzor žien. Ja si to však nemyslím. Som presvedčená o tom, že nielen vedomosti ale aj samotný výzor je pre jestvovanie nevyhnutný. V neposlednom rade netreba zabúdať ani na to, že muži zbožňujú ženskú krásu a zvodnosť.

výzor - deň ženy

Zdroj: ČoJee.sk| Foto: denzeny.sk