Nie je tajomstvom, že sociálne siete vládnu svetom. Väčšina súčasných vzťahov sa odohráva práve prostredníctvom internetu. To je prípad aj mladej Samary z Austrálie, ktorá sa spoznala s Charlesom a okamžite si padli do oka. Charles ani na sekundu neváhal a navrhol Samare pozvanie na rande, ktoré ihneď prijala.

Samara a Charles

Očakávaný a perfektný večer sa však v zlomku sekundu zmenil na nočnú moru. Užívanie príjemného večera netrvalo dlho. Stačil jeden nevinný bozk a celý večer sa v sekunde zmenil na hotové peklo. Samara má silnú alergiu na arašidy. Netušila to, že Charles si pred jej príchodom doprial sendvič s arašidovým maslom.

„Celé ústa mi začali opúchať v polovici bozkávania, čo je pre mňa prvým znamením, že mám alergickú reakciu. Nič som nejedla, takže som si hneď pomyslela, že on musel zjesť niečo, kde boli arašidy.“

Všetko

V priebehu niekoľkých sekúnd mladá dvojica okamžite smerovala do nemocnice. Fotky z osudového večera sa rozhodli zdieľať na sociálnych sieťach. Netrvalo dlho a ich príbeh poznalo po chvíľke 300 000 ľudí. Samara priznáva, že Charles bol veľmi milý, pozorný a starostlivý. Celú situáciu zvládol naozaj ukážkovo.

„Vďaka nemu som sa cítila dobre a neustále ma upokojoval, aby som nebola v rozpakoch alebo niečo podobné. Už len dúfam, že Charles nesiahne po arašidovom masle pred mojim príchodom.“

Charles si pred

Zdroj: cas.sk|Foto: Instagram/@samarahnaien