Sme len ľudia a je normálne, že občas zabúdame. Často sa stáva, že do školy si zabúdame pomôcky, do práce podklady a mnoho ďalších vecí. Je to normálne. Avšak to, čo našli cyklisti na východnom Slovensku naozaj bije do očí. V Poľanovciach cyklisti objavili naozaj niečo, čo by nečakali ani v najhoršom sne.

Cylistu Mira

V kríkoch objavili protézu nohy. Dvaja cyklisti priznali, že počas svojich výjazdov natrafili naozaj na všeličo. Zubná protéza, zlatý prsteň, no na protézu nohy ešte nie. Po tomto náleze zostali v miernom šoku.

„Z lesa sme vyšli na lúku a v kríkoch som zbadal niečo podivné. Zastal som a šiel som sa pozrieť. Ležala tam protéza nohy.“

Protéza ležala

Slová cyklistu, ktorý objavil tento netradičný nález. Najskôr si myslel, že ide o žart. V Tatrách sprevádzal aj majstra sveta v paracyklistike Jozefa Metelku, ktorý má amputovanú nohu a tiež nosí protézu. Cyklista priznal, že si na malú chvíľku myslel, že je to humor samotného Metelku. Neskôr si však uvedomil, že Jozef Metelka sa momentálne zdržiava v Španielsku.

Ako človek odišiel bez protézy? Otázka, ktorá vŕta v hlave objaviteľovi atypického nálezu.

Zdroj: cas.sk| Foto: iglu.sk