Každý rok so sebou prináša niečo nové. Či už piesne a či filmové premiéry. Ani rok 2021 nebude výnimkou. Čo nás čaká a čo nás neminie? Rozhodne sa máme na čo tešiť!?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt filmy 2021

1. Nomadland

Premiéra bola pôvodne naplánovaná na december 2020, avšak z dôvodu vypuknutia pandémie ju bolo nútené odložiť na rok 2021. Tento premiérový film bol natočený podľa knihy Jessicy Bruder.

2. Raya and the Last Dragon

Rok 2021 nebude staviať len na filmoch pre dospelých. Animované rozprávky z dielne Disney na televíznych obrazovkách rozhodne nemôžu chýbať. Premiéra sa odhaduje na marec 2021. Hlavnou hrdinkou rozprávky je osamelá bojovníčka Rayu z kráľovstva, v ktorom kedysi žili draci a ľudia v harmónií. Celý dej sa nesie v ceste a putovaní za posledným drakom.

3. The King’s Man

Posledný film trilógie The Kingsman sa zameriava na vznik nezávislej spravodajskej agentúry. Celý dej nadväzuje na Kingsman: The Secret Service (2014) a Kingsman: The Golden Circle (2017).

4. Black Widow

Film známej hrdinky zo série Avengers bude mať premiéru presne po 11 rokoch, odkedy sa Black Widow objavila po prvýkrát vo filme Iron Man 2. Stretnutie so starými priateľmi, ktoré má poslúžiť na zničenie nepriateľa Taskmastera.

5. Free Guy

Ryan Reynolds ako hlavný hrdina akčného filmu. Ste zodpovední za svoj život Vy? Alebo Vás ovláda niekto úplne iný? Skutočný život vs. postavička vo videohre?

6. Cruella

Emma Stone, ktorú si fanúšikovia veľmi obľúbili zahviezdi vo filme Cruella. Nič nebude také, aké na prvý pohľad očakávame. Ak si myslíte, že film bude mať podobu rozprávky o dalmatíncoch, mýlite sa. Všetko sa zmení na horor, pri ktorom každý z nás okúsi príchuť obáv a strachu.

7. Luca

Prázdniny trávené s najlepším kamarátom, ktorý je morskou príšerou? Vyznieva to naozaj vtipne a deti si určite prídu na svoje. Dobrodružná rozprávka, ktorá sa odohráva na Talianskej riviére. Hodnota priateľstva je neopísateľná.

8. Jungle Cruise

Dwayne Johnson ako hrdina nového filmu sa Vám určite bude páčiť. Príbeh kapitána Franka a mladej Lily v zábavnom parku Disneyland. Malý čln v samotnom deji ešte poriadne zamieša karty.

9. Death on Nile

Ide o filmové priblíženie detektívky od Agathy Christie. Prázdniny detektíva Hercula Poirota na parníku sa zmenia na nočnú moru. Vražda a pátranie po vrahovi bude veľmi napínavé a dobrodružné.

Zdroj: aetter.sk|Video: YouTube.com|Foto: relife.sk