Oblasť poradenstva je v súčasnosti využívaná stále častejšie. Neustále pribúdajúce problémy v rodine, školskom prostredí či v intímnej sfére medzi partnermi.

Trpíte úzkosťou či depresiou, ktorá Vám nedá spokojne spávať? Problémy sa vyskytujú v čoraz väčšej miere a Vy neviete ako sa ich zbaviť? Poradenstvo Vás navedie na tú správnu cestu.

Odborné poradenstvo v oblasti zatepľovania | SET-MONT s.r.o.

Poradenstvo je považované za odbornú činnosť, ktorá je zameraná na pomoc osobám, ktoré sa ocitli v nepriaznivej situácií. Pred pár dňami som sa zúčastnila jednej školskej prednášky, na ktorej práve oblasť poradenstva zastávala nevyhnutné miesto. Náš profesor celý výklad poňal tak napínavo a zaujímavo, že sme ani nedýchali. Zlatý klinec sa objavil na konci hodiny, kedy profesor začal rozprávať zážitky, ktoré zažil so svojimi pacientmi. Podoba napínavých kazuistík zo života svojich pacientov ma naozaj veľmi upútala a počas celej hodiny som ani na malú chvíľu nestratila záujem o preberanú problematiku.

Partnerská krize | Šance Dětem

Keďže sa špecializuje na oblasť poradenstva a psychoterapie, celá hodina bola pre nás obrovským prínosom. Práve v ten deň sa mi v hlave zrodila myšlienka, že by som sa v budúcnosti chcela tejto oblasti venovať. Pomáhať klientom, odhaľovať ich vnútorný svet, či stanoviť ich diagnózu.

Co je to psychologická léčba? - Prem Praza

Ak Vás táto problematika zaujala a objavili ste svoj životný cieľ, som veľmi šťastná. Oblasť poradenstva nie je vôbec jednoduchá, no ak ju pochopíte a dokážete sa vžiť do svojho klienta, môže to byť jedna z najkrajších vecí vôbec.

Sedenie môže prebiehať aj na diaľku: Mám svojho terapeuta a nehanbím sa za  to! – Tchibo

Zdroj: ČoJee!?|Foto: pem-praha.cz