Pouličný autor tónov, v skratke P.A.T. svoje nazbierané skúsenosti nepretavil len do raketovej kariéry, ale aj do nového albumu, ktorý pomenoval 3.U.M.F. Album mal skvelý ohlas a samotný umelec postupne prináša pre svojich fans prekvapenia.

https://www.facebook.com/PoulicnyAutorTonov/posts/1828160607255417

Album sa vydaril a samotný autor môže byť na neho právom hrdý. Čo nás ale teší viac, postupom času sa skladbám dostáva aj vizuálnej podoby. Naposledy sa tak stalo v prípade skladby s názvom Chcú sa ma dotknúť. Samotná téma je venovaná „priateľom a kamarátom“ z minulosti. Odkaz je teda jasný a každý vie, čo chcel P.A.T. na spolupráci s fenoméhom dnešnej doby – Rytmusom, svojim neprajníkom odkázať.

Samotná skladba a samotný autor sa chtiac nechtiac dostali do menšej kontroverzie s istým magazínom, ktorý „nepriamo“ autora skladby urazil. Sme zvedaví, kam sa až tento konflikt dostane a za nás určite palec hore za podporu, ktorú svojmu kolegovi prejavili viaceré osobnosti SVK hip-hop scény. Nás však teraz zaujíma samotné vyjadrenie od P.A.T. prostredníctvom Facebook-u. Nepriamo formou otázky oznámil, že by sme sa od neho tento rok ešte mohli dočkať ďalšieho albumu. Žeby formou vianočného darčeku? No, dúfajme že sa to podarí a držíme palec. Vypočuj si skladbu P.A.T. ft. Rytmus!?

Zdroj: facebook.com, youtube.com