Taylor Swift oznámila vydanie nového albumu! Stalo sa tak v nedeľu, keď prevzala hlavnú cenu na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards (VMAs).

32-ročná speváčka Taylor Swift využila svoju ďakovnú reč, aby odhalila, že jej desiaty štúdiový album je na ceste.

Speváčka pri preberaní hlavnej ceny povedala: „ Som hrdá na to, čo sme dokázali. Neboli by sme schopní natočiť tento krátky film, nebyť fanúšikov.“ (Odkazujúc na All Too Well – 10 minute version)

Video k skladbe All Too Well, v ktorom hrá herečka zo Stranger Things Sadie Sink a Dylan O’Brien z Teen Wolf, tiež vyhralo cenu za najlepšiu réžiu a najlepšie dlhé video.

Albumu sa dočkáme už 21. októbra.

Po oznámení nasledovalo zdieľanie tejto správy na sociálnych sieťach. Názov a obal 13-skladbového albumu opísala ako „príbehy 13 bezsenných nocí roztrúsených po celom mojom živote“.

Obal albumu „Midnights“, vyzerá tak, že napodobňuje staromódne platne. V tých sú piesne uvedené na prednom obale. Mnohí z jej fanúšikov očakávali, že do konca roka uvidia ďalšie vydanie v sérii opakovaných nahrávok „Taylor’s Version“. Namiesto toho sa dočkajú trinástich úplne nových piesní.

Minulý rok Swift prekonala rekord, ktorý pred 50 rokmi stanovili Beatles. Ide o najrýchlejšie nahromadenie troch albumov číslo 1 v Spojenom kráľovstve. Fearless (Taylor’s Version), Folklore a Evermore sa všetky dostali na prvé miesto v Spojenom kráľovstve v priebehu 259 dní, čím prekonali rekord 364 dní, ktorý vytvorili Beatles v rokoch 1965 až 1966.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: variety.com, theguardian.com, bbc.com | Foto: instagram.com/vmas