Ak máte domáceho miláčika, určite to poznáte! Vždy raz za istý čas je potrebné ostrihať psíkovi pazúre. Jedna žena vymyslela úžasný spôsob, vďaka ktorému strihanie pazúrovnebude pre majiteľov nočnou morou a psík sa z miesta ani len nepohne.

Málokto by bol povedal, aké sú pazúre dôležité. Tie psie dokážu veľa vecí naznačiť (napríklad, či má pes vhodnú stravu alebo problém pohybového aparátu). Je dôležité ich udržiavať krátke. Uľahčí to život nielen majiteľovi, ale aj domácemu miláčikovi.

O psie pazúre sa radi postarajú vo veterinárnej ambulancii, ale aj v salóne určenom pre psov. Niektorým štvornohým miláčikom však pazúre rastú neuveriteľne rýchlo a v takých krátkych intervaloch sa nám určite tieto služby navštevovať nechce. Zvládnuť to musíme preto my sami! Pre niektorých to býva nočná mora. To už však môže byť minulosťou, vďaka vychytávke, ktorú objavila Charlotte!

Žene s menom Charlotte, ktorá žije v Belgicku, robí v živote spoločnosť krásny bullmastiff. Ten vždy protestoval, keď mu strihala jeho pazúre a ona sa pri tejto činnosti poriadne zapotila. Prišla ale s vychytávkou, ktorú si na sociálnej sieti ľudia zamilovali a chcú ju určite vyskúšať.

Charlotte si zhotovila pokrývku hlavy. Vpredu sa nachádzalo arašidové maslo a na ňom si počas strihania pazúrov pochutnával jej štvornohý priateľ. Problémové strihanie sa tak stalo bezproblémovým.

https://www.instagram.com/p/CCQ17StBv8F/

Ľudská kreativita nepozná naozaj hraníc.

Zdroj: funradio.sk, pesbruno.sk|Titulná foto: Pixabay.com|Video: Instagram.com