Súčasný profesionálny srbský tenista Novak Đoković prezradil niečo špeciálne zo svojho súkromia. Podelil sa o svoj najromantickejší zážitok svojho života! Prinášame vám detaily z jeho zásnub.

Známy tenista požiadal svoju drahú polovičku o ruku v teplovzdušnom balóne! Wau, Novak je rodený romantik! Stalo sa tak už pred siedmimi rokmi, ale stále to majú obaja čerstvo v hlave.

,,Išli sme si polietať v balóne. Prenajal som si ale aj druhý balón, ktorý sa mal vzniesť nad zem až na moje znamenie. Bol na ňom nápis: „Chceš si ma vziať?“ zaspomínal si Đoković.

Všetko išlo ako po masle, až do okamihu, keď sa oheň viac rozpálil. Jeho priateľka Jelena začala panikáriť. Kričala a so strachom v očiach sa obrátila na obsluhu balóna s tým, aby im pomohla. Potom sa vedľa vzniesol ten druhý balón. Všetko išlo podľa plánu a Jelena až do poslednej chvíle nič netušila!

,,Myslela som si, že je na ňom reklama. Prečítala som si nápis a v úžase sa k Novakovi otočila. To už ale kľačal na kolene a v ruke mal prsteň,“ opísala Jelena svoje romantické zásnuby.

V súčasnosti sú spolu veľmi šťastní a stále sú do seba zamilovaní až po uši! Majú dve krásne deti, syna Stefana a dcéru Taru.

Zdroj: cas.sk | Foto: tumblr.com