Hip-hop v našej krajine sa postupom času pretransformoval a snaží sa udržať krok v rámci popularity v porovnaní s ďalšími žánrami. Z interpretov sa postupom času stávajú sledované celebrity a my tento krát prinášame šťastné momenty, ktoré sa v ich životoch odohrali v roku 2019 a netýkajú sa hudby!?

Kali

Rapper Kali, jeden z najúspešnejších na našom území, si prešiel v živote kadečím. Od tvrdého rapového obdobia až po melodické, tanečné, rádiové a diskotékové hity. No posledný kalendárny rok pre neho znamenal obrovskú zmenu. Veľa sa špekulovalo o jeho kariére, presnejšie jej konci, no zaujímavé boli zmeny v osobnom živote. Najprv sa v médiách objavila správa o prírastku do rodiny, ktorú vtedy tvoril ešte so svojou priateľkou Alicou, a tá mu porodila vo februári dcéru Nelku. Neskôr, v septembri, si Kali v Lozorne svoju priateľku zobral za ženu. Od vtedy už teda tvoria rodinu. Bol to naozaj turbulentný rok. Veľa šťastia mladej rodinke. 

https://www.instagram.com/p/B6c-QumDrKX/?utm_source=ig_web_copy_link

Rytmus

Rapper Rytmus nie je jeden z najúspešnejších, ale rovno ten najúspešnejší na celej scéne. A to isté platí aj u našich bratov čechov. Neľahké detstvo, ktoré sa odzrkadlilo aj na jeho tvorbe, skupina Kontrafakt a neskôr sólová kariéra ho vyniesla na samí vrchol. Na čo siahne, to dokáže premeniť na úspech. Hudobná kariéra, športová kariéra a posledne aj rodina. Od kedy médiá informovali o novom vzťahu s Jasmínou Alagič, prichádza Patrik Vrbovský najšťastnejším obdobím. Od soboty, 18. mája 2019, sa už volajú manželia Vrbovskí. Svoje ÁNO si povedali na prominentnej, veľmi dobre stráženej a nepochybne najsledovanejšej svadbe roka 2019 v prostredí luxusného zámku v Pezinku. O niečo viac ako dva mesiace, v piatok 26. júla, sa im narodil syn Sanel. Hrdí rodičia netajili nadšenie a tomu sa tešia nadaľej. Dúfame a veríme, že sa čoskoro dočkáme ďalšieho potomka, možno ďalšieho veľkého umelca. 

https://www.instagram.com/p/B60sS-lnnlE/?utm_source=ig_web_copy_link

Majk Spirit

Michal Dušička, ktorého poznáme zo zoskupenia H16, sa v roku 2019 prezentoval po svojom boku so záhadnou, no krásnou slečnou. Veľmi dlho sa špekulovalo, kto je táto záhadná osoba. Samozrejme, jeho priateľka, ale na žiadnej fotke jej nebolo vidieť do tváre. Po istom čase sa však podarilo toto tajomstvo rozlúštiť. Po boku Majka Spirita žiari ukrajinská modelka Masha. Síce to vyzerá, že to medzi ostatné svadby a narodenia detí v tomto článku nepatrí, zaradili sme sem aj Majka, keďže na začiatku roka 2020 sa rozhodol zmeniť status a požiadal svoju priateľku o ruku. Takže v roku 2020 ďaľšia svadobná bomba velikána slovenskej rapovej scény. 

https://www.instagram.com/p/B7OM6FQhGHO/?utm_source=ig_web_copy_link

Delik

Handlovský dobrý chlapec, člen legendárneho zoskupenia Moja reč, rapper Delik nás najprv prekvapil rozpadom spomínaného zoskupenia. Jedna z najznámejších kapiel sa stala minulosťou, no obaja jej členovia už pred tým podnikli sólové projekty a tak sme o nich neprišli úplne. Delik napriek tomu všetkému prežíval šťastné obdobie osobného života, keďže v druhej polovici septembra mu jeho partnerka porodila dcéru. Dali jej meno LEA a Delik sa nezabudol pochváliť fanúšikom so slovami, že je zdravá a nikdy nenavštívi diskotéku a ani nestretne iného chlapa. Je to síce sen veľa otcov, no nám ostáva len dúfať, že Delik a jeho rodina ostanú šťastní.

https://www.instagram.com/p/B6iROp7lGNy/?utm_source=ig_web_copy_link

Marks

Marko je z tohto zoskupenia jednoznačne najmladší a najmenej skúsený. No ale prečo sme sa ho rozhodli zaradiť? Áno, venuje sa rapovej muzike a v roku 2019 vstúpil do stavu manželského. Nie je ani tak veľmi populárny, no rozhodne sa do rebríčka prebojoval spôsobom, akým sa do tohto stavu dostal. Geniálnym a romantickým nápadom. Svoju priateľku, mimochodom tiež z hudobnej brandže – DJ Sofi F, žiadal o ruku celý rok. Ona o tom samozrejme nevedela, ale jedného dňa sa už k ozajstnej žiadosti Marks odvážil a svetlo sveta uzrela zrejme najromantickejšia žiadosť v histórii slovenskej hip-hop scény. 

https://www.instagram.com/p/B6uxRWkJI5O/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Zdroj: instagram.com / youtube.com
Photo by Austin Neill on Unsplash