Hudba je život! Mnoho ľudí si nedokáže ani len predstaviť svet bez hudby. Anglické hity sa stávajú na Slovensku čoraz viac obľúbenejšími a žiadanejšími. Srbsko im však nastolilo veľkú konkurenciu svojimi najkrajšími a chytľavými piesňami. Nahliadnite do rebríčku najkrajších piesní, ktorými si talentované srbské kapely získali aj priazeň slovenských fanúšikov.

Vždy som s nadšením a veľkým obdivom počúvala predovšetkým slovenských interpretov, no odkedy som zakúsila život na internáte, všetkému je inak. Príchodom na internát som spoznala mnoho skvelých mladých ľudí, predovšetkým srbskej národnosti. Nikdy by som si ani len nepomyslela, že práve so srbskými študentmi si budem rozumieť viac, než s rovesníkmi slovenskej národnosti. Život však dokáže niekedy poriadne zamiešať karty.

DATART | Čo si zbaliť na internát? Zoznam vecí, ktoré vám uľahčia život

Na izbe som bývala s dievčatami, ktoré pochádzali zo Srbska. Naozaj sme si rozumeli a dni na internáte sa stali pre mňa nezabudnuteľnými. Všetky tri sme boli plne oddané hudbe, hoci každá počúvala iný žáner piesní. Hneď ako som započula prvú srbskú pieseň, pocítila som zimomriavky na celom svojom tele. Hoci som textu piesne vôbec nerozumela, cítila som sa ako v oblakoch. Postupom času som sa naučila aj srbský text piesní a spievam si ich dodnes. Veľmi rada by som sa podelila s Vami o tie, ktoré sú môjmu srdcu najbližšie.

LEXINGTON- NAVUCEN NA TVOJE USNE

LAPSUS BAND- HENDIKEPIRAN

ALEKSANDRA PRIJOVIC- TESTAMENT

BANE MOJICEVIC- LJUBI LJUBI

LEXINGTON- NEMA SANSE

LAPSUS BAND- LAZO

LAPSUS BAND- FOLIRAŠ

SASA KOVACEVIC- ZAMALO TVOJ

ALEKSANDRA PRIJOVIC- KLIZAV POD

ALEKSANDRA PRIJOVIC- TELO

ZELJKO JOKSIMOVIC – MILIMETAR

Zdroj: ČoJee!? | Video: YouTube.com | Foto: emefka.sk