Mladá, talentovaná, krásna. Saimonsa, vlastným menom Simona, opäť raz dokázala svoj veľký cit pre hudbu. Svoj talent sa rozhodla v tejto skladbe rozviť momentálne asi v najviac zatracovanom ženskom rape. Po mnohých úvahách a polemikách práve Saimonsa dokazuje, že ženy majú miesto na hip-hop scéne!?

Ako to však už býva v dnešnom svete, nič nie je zadarmo. Talent nie je všetko a ona je toho dôkazom. Pochádza z muzikantskej rodiny, čiže k hudbe mala blízko odmalička. Cca pred rokom, keď sa začala venovať hudbe aktívne, pôsobila viac ako 10 rokov v gastronómii. Popri hudbe sa jej však venuje dodnes a zarobené financie investuje do seba a do hudby. Vyťažená? Na začiatkoch kariéry sa s tým stretol nejeden interpret. Jej príjemný hlas je však dôkazom, že rozhodne má na to dotiahnuť to ďaleko.

4 mesiace po prvej vydanej skladbe sa svoju druhý song Saimonsa rozhodla pomenovať Nezavadzaj. O hudobnú produkciu sa postaral majster Hoodini a samotná interpretka do nej vložila emóciu sklamania z 9-ročného vzťahu. Ako sama povedala:

„K téme nezavadzaj som prišla tak, že keď sa človek sklame po tak dlhom vzťahu, tak sa cesty po rozchode úplne nerozdelia. Srdce ti hovorí niečo iné a rozum niečo iné – nezavadzaj, uhni! Takže za touto témou sa skrýva sklamanie.“

Nás však môže tešiť fakt, že k výbornej lyrickej stránke priložil ruku Lukáš Yurickovic, ktorý dodal k skladbe výborný vizuál. Skladba vyšla na YT cez kanál OVERGROUND art, s ktorými má Saimonsa podľa jej slov výborný a kamarátsky vzťah. „Sú to kreatívni a mladí ľudia, dobre sa mi s nimi spolupracuje, dobre sa poznáme a vedia, čo ja môžem a čo sa mi hodí.“

Kto má teda Saimonsu rád, môže sa tešiť. Chystá nové veci, žáner zatiaľ však neprezradila. Dúfajme, že sa s ňou stretneme v kvalitnej tvorbe a môžno aj zaujímavých spoluprácach. A ak sa samozrejme nevieš dočkať a chceš ju stretnúť naživo, neváhaj a kupuj lístky na krst albumu od Sima – Femina, kde sa 22. februára v Babylone objaví aj Saimonsa.

Neváhaj, lajkuj a sleduj Saimonsu na INSTAGRAM!?

Zdroj: youtube.com, Saimonsa