Americká speváčka Taylor Swift len prednedávnom prekvapila svojich fanúšikov novým albumom Folklore. Už si ho stihla obľúbiť aj známa herečka Blake Lively. Jej album chváli kade-tade, dôvod vás isto prekvapí!

,,Môžeme sa, prosím, všetci vkradnúť do tvojho klavíra a žiť tam s tebou a tvojím albumom? Tak, ako aj ty, aj Folklore je plný srdca, duše, humoru, vášne, rozumu, reality, predstavivosti, sily a všetkých spomenutých vecí. Ľúbime ťa,“ píše Blake na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/CC–BUtDjav/

Blake sa v októbri minulého roka stala trojnásobnou mamičkou. Priviedla na svet dievčatko. Spolu s manželom Ryanom Reynoldsom mlčia a meno tretieho potomka nechcú prezradiť. Urobila to za nich samotná speváčka! Bolo to v pláne alebo sa prekecla náhodou?

Blake a Taylor sú veľmi blízke kamarátky. Ich priateľské puto je tak silné, že Taylor použila v textoch svojej piesne niekoľkokrát mená herečkiných detí. V skladbe sa objavili mená Inez a James, čo sú jej prvé dve ratolesti. Potom odhalila meno Betty. Po tomto dievčenskom mene pomenovala aj samotnú pieseň.

Fanúšikovia sa domnievajú, že práve tak sa volá tretí potomok sympatického hollywoodskeho páru. Údajne bola pieseň Betty skutočne pomenovaná po ich deväťmesačnej dcérke. Blake s manželom zatiaľ oficiálne nič nepotvrdili, no vyzerá to tak, že onedlho vyjde pravda najavo.

Zdroj: topstar.noviny.sk & dailymail.co.uk | Foto: Instagram.com | Video: YouTube