Starboy v jarnej kolekcii H&M

Po vydaní úspešného albumu Starboy sa kanadský spevák The Weeknd aka Abel Tesfaye podujal na tvorbe pánskeho oblečenia pre H&M. Oblečenie majú odrážať jeho štýl, ktorý predstavujú bombery, mikiny a košele. Ako sám povedal, chcel priniesť niečo svieže, pretože presne také má podľa neho pánske oblečenie byť.  Podľa hlavného dizajnéra H&M, Andreasa Löwenstama, sa jeho štýl dokonale hodí pre značku. „Kladie veľký dôraz na detaily, na ktorých pravdaže záleží, keď sa jedná o mix klasiky.“

https://www.instagram.com/p/BQOOohVh9Wl/?taken-by=theweeknd

V kolekcii nájdeme minimalistické košele, bundy, nohavice a dokonca aj kabát. Na mnohých kúskoch môžeme vidieť logo XO, čo je typický znak pre Abela.  Oblečenie sa dostane na pulty obchodov už 2. marca, a ja len dúfam, že ceny budú prijateľné. Málokedy sa naskytne príležitosť, keď z takéhoto spojenia vzniknú nositeľné kúsky, no myslím si, že sa to tentoraz podarilo. Už len treba šetriť.  Predaj bude možný aj na stránke hm.com.
H&M má za sebou spolupráce s mnohými celebritami. Niekdajšou tvárou obchodného domu boli Lana del ReyDavid Beckham (ktorý je už ich raritou), BeyoncéMadonna či Justin Bieber.

zdroj: pinterest.com

zdroj: pinterest.com

 

a keď už sme pri ňom, nedávno vydal aj klip k piesni Reminder

 

zdroje: instagram, youtube.com