Športovci, a hlavne úspešní, majú po svojom boku prepych. Nie každý je ale typickým príkladom bohatého športovca striedajúceho ženy ako ponožky. Sú medzi nimi vzorní manželia a otcovia svojich potomkov. Tu je výber zopár z nich, z ktorých si môžeme brať príklad. 

Peter Sagan a Katka Saganová

Jeden z najúspešnejších slovenských športovcom histórie a teda právom zaradený do nášho rebríčka. Rodák zo Žiliny, momentálne 27 ročný „Tourminátor“, ktorého netreba predstavovať. Okrem 2 titulov majstra sveta, ktoré získal v roku 2015 a 2016 je samozrejme ten, ktorý ako jediný získal na Tour de France 5 krát posebe zelený dres od svojej prvej účasti až doteraz. Po jeho boku stojí už viac ako rok manželka Katka. Katka, ktorá pochádza z Dolného Kubína okrem toho, že ovláda viaceré cudzie jazyky a je Peťovou manažérkou, bola aj finalistkou Miss Universe v roku 2007. Takže naozaj kosť po jeho boku!

facebook.com/petersagan

Lionel Messi a Antonella Roccuzzo

Lionela Messiho pozná každý. Jeden z najslávnejších futbalistov sveta, držiteľ zlatej lopty, zlatej kopačky, víťaz Ligy Majstrov a snáď každej klubovej súťaže. Svoju manželku spoznal už v útlom veku, nakoľko bola sesternicou jeho najlepšieho kamaráta. Pár tvoria oficiálne od roku 2008 a doteraz svoju lásku spečatili 2 krát. Majú spolu synov Thiaga a Matea.

facebook.com/antoroccuzzofans

https://twitter.com/AntoRoccuzzoOk/status/775087492366204929

Michael Phelps a Nicole Johnson

Legendárny olympijský plavec a držiteľ 23 zlatých olympijských medailí sa oženil po dlhoročnom vzťahu v roku 2016. Za manželku si vzal po takmer 7 ročnom vzťahu pôvabnú Nicole Johnson, ktorá je niekdajšou Miss Kalifornia z roku 2010. Už pred svadbou mu porodila syna Boomera Roberta a nedávno oznámili, že očakávajú ďalšieho potomka.

facebook.com/nicolephelps

Zlatan Ibrahimović a Helena Seger

Švédsky futbalový bombardér a bývalá hviezda viacerých európskych veľkoklubov, naposledy PSG a momentálne hviezdi v Anglickom Manchester United. Držiteľ viacerých ocenení a legendárny egoista, ktorý miluje sám seba a na druhom mieste má zase seba. Po jeho boku sa nachádza krásna tak isto švédka Helena Seger. Bývalá modelka, herečka a manažérka sa so Zlatanom spoznala v roku 2002 a od vtedy spolu tvoria netradičný pár.

Netradičný hlavne preto, že Zlatan ako futbalista v tomto do profilu proste nezapadá. Zvykom je mať mladú, krásnu priateľku, manželku a možno ich aj trochu striedať. No oni sú spolu už takmer 15 rokov a navyše, Helena je od neho staršia o 11 rokov. Majú spolu 2 deti a na kráse jej to rozhodne neubralo. Dokonca ani Zlatanove výstrelky a odpovede novinárom. Medzi jeho najlepšie hlášky patrí napríklad odpoveď redaktorke, či je gay. Zlatan odpovedal, aby išla k nemu a zistí či je teplý. A má zobrať aj sestru. Posledný vianočný darček pre manželku bol zarámovaný obraz, ktorý vyobrazuje Zlatanovu oslavu gólu. Alebo po otázke novinára, prečo ma po zápase škrabance po tvári? Odpoveď: Musíš sa opýtať svojej ženy. Nuž teda, dúfajme že im to vydrží, rozhodne to Helena nemá ľahké.

wallpapers.fansshare.com

https://twitter.com/Footy_Jokes/status/818525292323110912

Novak Djokovic a Jelena Djokovic

Srbský teniska, rodák z Belehradu a niekdajšia svetová tenisová jednotka Novak Djokovic má od roku 2014 po svojom boku manželku Jelenu a ich spoločného syna. Krásna diva Jelena si po jeho boku ale veľa vytrpela. V septembri 2016 bulvár totiž rozniesol informácie o jeho nevere s indickou hereckou krásavicou Deepikou Padukone, čo sa odrazilo aj na Noleho výkonoch. Cez všetko sa však preniesli a len nedávno oznámili svetu, že spolu čakajú druhé dieťa. Takže by malo byť všetko v poriadku a naďalej tvoria harmonickú dvojicu.

facebook.com/jelenadjokovic

https://twitter.com/JelenaRisticFC/status/831519999101644801

LeBron James a Savannah Brinson

LeBron, rodák z Ohio v USA a hviezda americkej NBA. Niekoľko násobný najužitočnejší hráč finálne NBA a 3 násobný víťaz tejto súťaže. Po svojom boku má dlhoročnú lásku zo strednej školy, Savannah a majú spolu 2 deti. Po dlhoročnej známosti sa zosobášili ešte za jeho pôsobenia v Miami v roku 2013. Od vtedy sa už ale King James preslávil viac v drese Cavs, kde prekonal neskutočnú hranicu 20.000 nastrieľaných bodov.

facebook.com/savannahjames