Futbalista Atletica Madrid Fernando Torres nedohral štvrtkový súboj španielskej ligy s Deportivom La Coruňa, keď po tvrdom páde na hlavu skončil v nemocnici.

K súboju prišlo v osemdesiatej piatej minúte stretnutia, po strete s Alexom Bergantinosom padol Torres priamo na hlavu. Španielskeho útočníka museli odniesť na nosidlách z ihriska, následne ho previezli do nemocnice.
Klub uviedol, že zdravotné vyšetrenia nepreukázali žiadne vážnejšie zranenie. „Je v stabilnom stave a pri vedomí. Noc strávi v nemocnici, v piatok podstúpi ďalšie testy,“ informovalo Atletico na svojom oficiálnom twitterovom účte.
K zraneniu sa vyjadril aj samotný Torres: „Ďakujem všetkým, ktorí sa o mňa báli a podporili ma správami. Všetci sme sa vystrašili. Verím, že budem čoskoro späť!“
V piatok Torresa prepustili z nemocnice, vyšetrenia totiž nepreukázali žiadne zranenia hlavy alebo krku. Lekári nariadili 32-ročnému futbalistovi povinný dvojdňový oddych pred návratom do tréningového procesu, respektíve zápasového nasadenia.

https://www.youtube.com/watch?v=7TwKDuj1GiI