Ste milovníkmi futbalových zápasov? Ak áno, určite Vám neuniklo to, že dnešný večer sa bude niesť v znamení súboja dvoch veľkoklubov. V dnešnom futbalovom šlágri sa predstaví významný klub z Talianska s označením známym ako „ stará dáma ” proti silnému tímu z Portugalska FC Porto. Ktorý slávny tím vystupuje pod označením stará dáma? Nik iný ako obľúbený Juventus, ktorý právom stojí na priečke najlepších futbalových tímov sveta. Kto sa podľa Vás stane víťazom dnešného zápasu?

Stats show Cristiano Ronaldo struggles vs Porto as Juventus lose first leg  - Daily Star

V úvodnom zápase týchto dvoch tímov vyhral s tesným náskokom klub FC Porto. Hoci všetko nasvedčovalo tomu, že Juventus sa stane víťazom tohto duelu, no šťastie sa viac usmialo na hráčov z tímu FC Porto. Aj keď mal Juventus mnoho šancí, ktoré nedokázal premeniť, napriek tomu je odhodlaný dnešný súboj vyhrať. V dnešnej zostave Juventusu nebude chýbať ani futbalová hviezda Cristiano Ronaldo, ktorý je odhodlaný svoj tím priviesť do víťazného konca. Bude v dnešnom dueli odpískaný pokutový kop pre tím Juventus v podaní slávneho Cristiana Ronalda?

Who should partner Cristiano Ronaldo up front for Juventus?

Šance sú vyrovnané na oboch stranách! Dnes sa rozhodne o postupe do štvrťfinále Ligy majstrov. Ktorý tím sa bude radovať z postupu do ďalšieho kola slávnej Ligy majstrov? Nechajte sa prekvapiť už dnes o 21:00 hod.

Porto sa ide s Juventusom pobiť o postup. Sevilla je extrémne namotivovaná  na Dortmund

Zdroj: ČoJee!?|Foto: sport.aktuality.sk