Nie je žiadnym prekvapením, že od konca mája sa Makhmud a Monika radujú zo svojej milovanej Rumie. Rodinné puto v Monikinej rodine je naozaj veľmi silné a povráva sa, že časté návštevy z Brna začínajú Makhmudovi prekážať. Aká je teda pravda?

Tehotná Bagárová: Toto odmietnutie zabolí!

Kariéra obľúbenej speváčky sa zmenila v momente, keď priviedla malú Rumiu na tento svet. Jej malá princezná zamestnáva maminku na 100 percent. Monika si svoje materské povinnosti plní naozaj svedomito a zodpovedne a od svojej malinkej sa ani na krok nepohne. Neustále návštevy u Moniky nie sú žiadnym prekvapením.

Muradov: Mít dítě? Štěstí, které musí zažít každý chlap - iDNES.cz

,,Nevadí priateľovi, že je u vás neustále tvoja rodina? Mne by to asi vadilo mať ich tam tak často,” napísala na sociálnej sieti jedna fanúšička.

,,A to je vec, ktorú nikdy nepochopím pri niektorých rodinách alebo pároch. Veď rodina je najviac! Spoločne si užívame bábätko, pomáhame si a máme krásne vzťahy. Je to základ,” opísala Monika svoje pocity.

MMA bojovník Makhmud Muradov a speváčka Monika Bagárová už poznajú ...

Čo na túto celú situáciu a momentálne obdobie hovorí samotný Makhmud? Neprekážajú mu neustále návštevy?

,,Nevadí. Je rád, že sú tu s nami. Hlavne teraz, keď má prípravu a maká na ďalší zápas,”  napísala šťastná mama a manželka.

Monika Bagárová: Má doma šampióna | Ahaonline.cz

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: hlavnydennik.sk