Milé tváričky, za ktorými sa skrývajú sériové vrahyne: Príbeh žien, ktorých zločiny v tebe vzbudia strach!

Pod pojmom sériový vrah si každý predstaví chladnokrvného zabijaka, mohutného chlapa so strašidelným výrazom v tvári, neľútostného pomstiteľa. Pravda je však taká, že zabíjať dokáže aj nežné pohlavie. Dnes vám prinášame päť krátkych príbehov, z ktorých vám stuhne krv v žilách!

Aileen Wuornos a jej nenávisť voči mužom

Príbeh Aileen je známy aj vďaka filmu Monster, v ktorom ju stvárnila slávna herečka Charlize Theron a za túto rolu si nakoniec odniesla aj Oscara. Aileen mala ozaj ťažký život. Bola problémovým dieťaťom. Vyhodili ju zo školy, otehotnela v skorom veku a stala sa prostitútkou.

Najviac zo všetkého nenávidela mužov. Za jeden rok zavraždila 7 chlapov, avšak telo posledného muža sa nikdy nenašlo. Svoje obete skoncovala pištoľou, po smrti ich vyzliekala a okrádala.

Aileen bola odsúdená na smrť za každú jednu vraždu a bola popravená smrteľnou injekciou v roku 2002.

Rosemary West a jej dom hrôzy

Rosemary je 67-ročná anglická sériová vrahyňa, ktorá spolupracovala so svojím manželom Fredom na mučení a vraždení najmenej deviatich mladých žien. Rosemary žila spolu s manželom a jeho dvomi dcérami. Ku svojim nevlastným dcéram sa správala veľmi kruto a nakoniec jednu z nich zavraždila a jej telo spálila, pričom telo dievčatka zakopal v záhrade jej vlastný otec!

Tento nezvyčajný párik psychicky aj fyzicky týral vlastné deti. Svoje dieťa zabili z toho dôvodu, že prezradilo v škole, aké ohavné činy sa u nich doma dejú. Okrem toho chladnokrvne vraždili aj pestúnky, ktoré sa starali o ich deti. Znásilňovali ich a telo rozsekali na kusy.

Fred West bol odsúdený za 12 vrážd, ale nakoniec sa rozhodol sám ukončiť svoj život. Obesil sa. Rosemary West si svoje doživotie odpykáva v britskom meste Durham.

Irina Viktorovna Gaidamachuk alias Diabol v sukni

Ruská sériová vrahyňa si vyslúžila prezývku Satan v sukni alebo Diabol v sukni. Prečo? Jej úchylkou bola vražda starších žien, ktorých vek sa pohyboval od 60 do 90 rokov. Nezabíjala z pomsty, ale kvôli peniazom na alkohol, pretože bola na ňom závislá.

V priebehu ôsmich rokov zavraždila 17 žien. Svojim obetiam klopala na dvere a tvárila sa ako sociálna pracovníčka. Staršie ženy zabíjala v ich dome brutálnym spôsobom! Buď to bolo sekerou alebo kladivom. Po odchode ukradla všetky peniaze, ktoré našla.

Dnes už 48-ročná Irina sedí vo väzení. Bola odsúdená na 20 rokov, čo je vzhľadom na počet obetí dosť nízke číslo.

Kristen Gilbert ako Anjel smrti

Americká sériová vrahyňa pracovala dlhé roky ako zdravotná sestra. Vraždila svojich pacientov tak, že im vpichla veľkú dávku adrenalínu, ktorý vyvolal infarkt. Ostatné sestry si všimli, že pacienti zverení Kristen zomierajú, aj preto jej prischla prezývka Anjel smrti.

Zaujímavosťou je, že jedného pacienta zabila len preto, aby mohla odísť skôr na rande. Niekedy ani to nepomohlo. Raz zašla dokonca tak ďaleko, že nahlásila bombu v nemocnici. Počas jej služieb za sedem rokov umrelo 350 ľudí, v skutočnosti ten počet môže byť pravdepodobne vyšší.

Kristen má v súčasnosti 53 rokov a je odsúdená na doživotné väzenie bez možnosti podmienečného prepustenia.

Leonarda Cianciulli, výrobníčka mydla v Correggiu

Leonarda bola talianskou sériovou vrahyňou. Bola tehotná až sedemnásťkrát, z čoho tri razy potratila a zo zvyšných 14 narodených detí 10 zomrelo v skorom veku. Štyrom deťom, ktoré prežili, venovala prehnanú starostlivosť. 

Zabila tri ženy, svoje susedky. Ich telá rozrezala na niekoľko častí a rozložila v kyseline. Zrazenú krv obetí nechala vysušiť a rozdrviť na prášok. Z neho upiekla koláče. Telo poslednej ženy bolo plnšie. Jej tuk použila na výrobu mydla.

Leonarda sa k vraždám priznala a odsúdili ju na 30 rokov väzenia a tri roky strávila aj v blázninci. Zomrela v roku 1970.

Zdroj: noizz.sk, emefka.sk & webnoviny.sk | Foto: murderpedia.org & thecriminalcode.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION