Do rodiny hip-hop albumov v tomto roku sa pridali aj tie, ktoré vyšli z dielne dvoch slovenských a nezabudnuteľných interpretov. Strapo a Čis T sa pričili k tomu, že rok 2018 bol neskutočne silný v tejto oblasti. Okrem očakávaných albumov od Ega či P.A.T sme si mohli vychutnať aj album s ázvom Poschod13. a YAK OROL. 

Tak a títo dvaja interpreti sa rozhodli, že svoje albumy pokrstia na spoločnom evente. Takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku rapového nákladu z roku 2018. Album Poschod13. a YAK OROL sa radia na popredné priečky v predaji v tomto roku. Nezaostávajú ani kvalitou a prepracovanou lyrickou časťou. Však sa jedná o umelcov, ktorí nepôsobia na scéne prvý rok a majú za sebou veľmi veľa kvalitnej tvorby. Keď sa k ich vycibrenému štýlu pridá kvalita, akou vedia svoje shows prepracovať, môžeme povedať, že nás čaká nezabudnuteľný večer.

V sobotu 17. novembra teda nehľadaj na večer žiadny program, my sme ho už našli. V našom hlavnom meste o 21:00 otvorí svoje brány jeden z najznámejších klubov MMC presne o 21:00. Keďže sa lístky míňajú, zadovážme si ich už v predstihu za lepšiu cenu. Momentálne je cena v predpredaji na stánke TICKETPORTAL nastavená pre obyčajný lístok na necelých 10 €, vstup do VIP ťa bude stáť 2 x viac.

Síce ešte nevieme mená hostí, ktorí sa na podujatí predstavia, vieme s určitosťou povedať, že sa môžeš tešiť na nové  skladby od Strapa a Čis T-eho. Medzi ne patria určite Lístok či Sebaklam feat. Nerieš od Strapa alebo napríklad Toto neni hudba či Yak orol od Čis T. My len dúfame, že sa na krste objaví čo najviac hostí z albumu a budeme si môcť vychutnať plnohodnotné verzie skladieb.

KRST ALBUMU POSCHOD13 + YAK OROL
EVENT TICKETS STRAPO ČIS T