Sláva nie je v tom, že nikdy nezažijeme pád, ale o tom, že vždy vstaneme.“ 

Populárne a známe osobnosti to nemajú v živote vôbec jednoduché. Veľmi často prežívajú strach o svoju rodinu a snažia sa udržať v ústraní. Nie ľahké obdobie prežíva aj talentovaná speváčka Katka Koščová. Neodbytný fanúšik sa pohybuje okolo jej domu a nedá jej spávať. Nenarušil speváčke len samotné súkromie, ale domáhal sa aj neprimeranej pozornosti.

Katka Koščová.

„Stalo sa mi, že prišiel pred náš plot chlapík, ktorý bol úplne cudzí človek. Vraj bol v našej dedine už trikrát a zisťoval, kde bývam. Chcel sa so mnou odfotiť a keď som sa ho spýtala, že kde má rúško, tak mi povedal, že načo mu je.“ 

Pre Katku je

Známu speváčku takéto konanie fanúšika naozaj zaskočilo a aj prekvapilo. Všetko začalo naberať na obrátkach v momente, kedy sa začal spomínaný človek dožadovať bližšieho kontaktu. Žiadal objatie, aj napriek koronavírusu a celej situácii, ktorá momentálne prebieha.

„Povedala som mu, nech sa nehnevá, ale ani svoju mamu som už tri mesiace neobjala pre vírus, tak to robiť nebudem. Bola to fakt zaujímavá skúsenosť,“ prezradila talentovaná speváčka, ktorá bude mať oči na stopkách.

Koščovú spoznala

Zdroj: cas.sk| Foto: Instagram/katarinakoscova