V jednom z predošlých článkov sme písali o dcére kráľa popu Paris Jackson, ktorá 23. júna vydala album. Deň predtým, čo bolo pár dní pred 11. výročím smrti jej otca, uverejnila na Facebooku rodinné zábery z čias, keď bola ešte malé dievčatko. Paris chystá spoločne s jej priateľom Gabrielom Glennom dokumentárny film, ktorý má odhaliť jej súkromie. Na prvých záberoch, ktoré zverejnila na spomínanej sociálnej sieti, sa objavil aj samotný kráľ popu Michael Jackson.

https://www.facebook.com/officialparismichaelkatherinejackson/videos/3180069162058462/

Na začiatku videa môžete vzhliadnuť legendu popu s dcérou Paris. Michael sa jej pýta, čím chce byť, keď vyrastie. Paris mu hovorí, že chce robiť to, čo aj on, a to je tancovať a spievať.

Vo videu vidieť, že sú obaja nesmierne šťastní. Aj napriek tomu, že bol spevák určite zaneprázdnený, je viac než isté, že bol skvelý otec. Pokiaľ sa deti hrali na zemi, on im spieval pieseň a spríjemňoval im danú chvíľu.

Paris vo videu hovorí aj o tom, aké bolo jej dospievanie: „Dospievala som pred očami verejnosti. Bola som primladá na to, aby ma sledovali paparazzovia na každom kroku. Nechcela som v tom čase nikoho pustiť do môjho súkromia, ale teraz som už na to pripravená.“

Zdroj: markiza.sk|Foto: Instagram.com|Video: Facebook.com