Someone like you, When we were young, Skyfall a mnoho ďalších. Svetoznáme a populárne piesne, ktoré sa viažu k speváčke nezabudnuteľného hlasu. Adele, ktorá sa preslávila na svete naozaj zaslúžene. Jej hlas je naozaj nezabudnuteľný a nikdy ho nikto nenahradí. Adele je britská speváčka, ktorá práve dnes 5. mája oslavuje 32 rokov.

Fájl:Adele 'Adele Live 2016' - Nashville DSC04837 (30114222550 ...

V istej etape svojho života skončila svoj 8-ročný vzťah s manželom Simonom Koneckim. Stalo sa tomu tak minulý rok. Z manželstva pochádza sedemročný syn Angelo. Veľmi intenzívne pracovala aj na zmene svojej postavy. Ľudia poznamenali, že nie vždy sa táto svetoznáma speváčka cítila skvelo.

File:Adele Live 2016 tour.jpeg - Wikimedia Commons

Zmena postavy známej speváčky? Samotná Adele priznáva, že nikdy sa to nevzťahovalo len na samotné chudnutie. Obmedzovala pitný režim a začala sa stravovať skutočným jedlom. Momentálne je však so sebou spokojná. Stala sa z nej žena s vyšším sebavedomím, obnovila si svoj šatník a je šťastnejšia ako kedysi.

File:Adele 2016.jpg - Wikimedia Commons

Adele a jej závislosť na samotnom zdraví jej ukázal pravú cestu sebadôvery a väčšej uvoľnenosti.

Po dlhom čase začala znova častejšie navštevovať telocvičňu. Pravidelne navštevuje stretnutia s trénerom. Touto radikálnou zmenou sa zmenilo aj samotné zmýšľanie tejto obľúbenej speváckej hviezdy, čo vystupuje ako veľmi protektívny faktor.

Adele - Skyfall (007 Theme) | "Skyfall" is a great song and … | Flickr

Zdroj: mirror.co.uk| Foto: commons.wikimedia.org, flickr.com