Claire, angličanka, znudená svojou bývalou prácou chyžnej sa rozhodla postaviť na vlastné nohy a vytvoriť vlastnú firmu. Založila business, ktorý je platený lepšie ako hodinová mzda lekára v Anglicku. Účtuje si od 75 libier na hodinu.

Žije v meste Kent, neďaleko Londýna a je matkou troch detí. Nebavilo ju už staré zamestnanie chyžnej a tak do praxe uviedla tzv. „nahé upratovanie“. Jej firma nesie meno Fantasy Clean, no zatiaľ tam pracuje sama. Verí však, že v budúcnosti bude zamestnávať viac ľudí. Trh je naozaj lukratívny. Veď za svoje služby si poriadne účtuje.

https://www.instagram.com/p/B9M19F8hBTM/?utm_source=ig_web_copy_link

Základná sadzba pre upratovanie sa začína na 75 librách, pri ktorých si klient nechá vyupratovať svoj dom od Claire v spodnom prádle, či sexi kostýme. 85 libier znamená upratovanie bez horného dielu spodnej bielizne a 95 libier je za nahé upratovanie. Samozrejme to má aj svoje pravidlá. Zákazník sa môže len pozerať, nesmie sa dotýkať, fotografovať a ani vychádzať z domu. Zaujímavé je, že popri takejto službe stíha byť matkou troch detí a manželkou zároveň. Rob, jej manžel, tvrdí, že ju v tom podporuje. Claire tvrdí:

Som celkom otvorená osoba, nie som hanblivá. Prvý krát to zvykne byť trochu nepríjemné, ale čím sa s klientom viac zoznámim, tým je to lepšie. Nie je to nijaké vtipné podnikanie. Ide len o to, aby som začala, spravila svoju prácu a išla preč. Žiadne dotýkanie, ani fotenie, nič podobné. Môj manžel je s tým OK, podporuje ma, vie aký som človek. Som trochu blázon.

Internet ju však veľmi nepodporuje. Viacero trollov sa vyjadrilo, že je to ako žobranie. Predpokladajú, že nadšení takouto službou budú starí chlapi.

Zdroj: dailystar.co.uk / instagram.com / fantasyclean.co.uk / foto: Fantasy Clean