Nahliadnime trochu do súkromia známych osobností. Priblížime vám rôzne zaujímavosti zo života bývalého prezidenta USA, slávnych speváčok, hollywoodskych hercov a herečiek či iných osobností, ktoré už nie sú medzi nami. Prinášame vám zaujímavé fakty osôb, ktorých mená vám určite niečo hovoria.

Barack Obama

Bývalý prezident Spojených štátov amerických miluje knihy, nie však hocijaké. Vedeli ste, že Barack Obama je horlivým fanúšikom knižnej série o Harry Potterovi? Prečítal všetky tieto čarodejnícke knihy, ktoré napísala britská spisovateľka J. K. Rowlingová.

Taylor Swift

Americká speváčka Taylor Swift mala ozaj nezvyčajné, zato čarovné detstvo. Vyrastala totiž na farme, kde sa pestovali vianočné stromčeky. Muselo to byť magické!

Rihanna

Rihanna pochádza z ostrova Barbados a miestni obyvatelia ju zbožňujú. Na Barbadose sa dokonca každý rok oslavuje „Národný deň Rihanny“. V tento deň si všetci na ostrove pospevujú pesničky slávnej popovej divy a tancujú do rytmu!

Keanu Reeves

Kanadský herec Keanu Reeves zažil niečo, čo by chcel azda každý fanúšik rockovej hudby! Spevák Alice Cooper bol v mladom veku pravidelným návštevníkom jeho domu. Hercova mama totiž navrhovala kostýmy tejto rockovej hviezde.

Angelina Jolie

Hollywoodska herečka Angelina Jolie je známa tým, že obľubuje čiernu farbu. Dokonca aj jej šatník tvorí aspoň 90% oblečenia tejto farby. Keď bola dieťaťom, túžila po dosť zvláštnej kariére. Chcela pracovať v pohrebnej službe a organizovať ľuďom poslednú rozlúčku s ich milovanými.

Jake Gyllenhaal

Tento fešák má od detstva fóbiu z pštrosov. Niekto mu povedal, že mu môžu vyďobať oči! Nuž, každý má z niečoho strach. Ale toto by sme naňho vôbec nepovedali!

Penélope Cruz

Španielska herečka Penélope Cruz bola v roku 2010 nominovaná na Oscara, avšak mala zmenené telefónne číslo. Z toho dôvodu sa o svojej nominácii dozvedela až hodinu pred zahájením predávania cien.

Chris Pratt

Americký herec Chris Pratt je odjakživa veľký humorista. Na strednej škole priniesol svojej učiteľke ako dar kus betónu. Tvrdil, že je to súčasť Berlínskeho múru.

Albert Einstein

Fyzik Albert Einstein vedel, že na to, aby jeho mozog pracoval na 100 %, potrebuje aj dostatok oddychu. Preto spával každý deň aj cez 10 hodín. Možno to bol práve spánok, ktorý mu dopomohol k jeho genialite.

Elvis Presley

Slávny americký spevák Elvis pochádzal z rodiny, ktorej korene siahali až k prezidentom Spojených štátov amerických. Vedeli ste, že jeho vzdialenými príbuznými boli Abraham Lincoln a Jimmy Carter?

Zdroj: lajfka.sk & rewind.sk | Foto: tumblr.com