Adela Vinczeová! Veľmi známa žena na televíznych obrazovkách. Vždy vysmiata, plná humoru, cieľavedomá a veľmi šikovná žena. Najskôr moderátorka v Superstar, teraz žiari v relácií CHART SHOW. V momentálnej situácii však nezažíva svetlé časy, keďže situácia je taká, aká je. Peňazí je nedostatok a táto skvelá moderátorka je nútená žiť zo svojich úspor.

S Viktorom sa

 „Keďže nemám skoro žiaden príjem, tak, samozrejme, fungujem len z úspor. Nejaký čas by som to určite ešte potiahla, ale nie je to rozhodne taktika na dlhodobú existenciu.“

Našťastie financie prinášajú do života obaja. Viktor Vincze pomáha taktiež svojej milovanej manželke a snažia sa spolu zvládať túto neľahkú situáciu. Hoci Adela nemôže kvôli momentálnej situácii pracovať, Viktor má práce až nad hlavu. Televízne spravodajstvo a momentálne správy ho naozaj zamestnávajú naplno. V televízii ho vidíme viac než len často, čím prispieva do spoločnej kasy manželov. Hoci je Viktor od Adely viditeľne mladší, je pre ňu naozaj veľkou oporou a podporou v tejto neľahkej situácii. Ich vzťah sa posilnil, keďže trávia spolu viacej času.

Vinczeovci  sú

Zdroj: cas.sk|Foto: instagram /viktorvincze