Najväčšia diva, Lady Gaga, je opäť zamilovaná. Viacerí fanúšikovia by ju najradšej videli so sympatickým hercom menom Bradley Cooper, pretože vo filme A Star is born (Zrodila sa hviezda) medzi nimi preskočila iskra. V skutočnosti išlo len o čistý priateľský kontakt medzi kolegami, ktorí film zahrali neuveriteľne dobre, a tým dali divákom falošné nádeje na vznik nového hollywoodskeho páru. Americká speváčka ale nie je single, je zadaná, no nie s Cooperom.

Vyzerá to tak, že Lady Gaga je veľmi spokojná s jej novým priateľom, ktorým je úspešný podnikateľ a filantrop, Michael Polansky. Plánuje s ním budúcnosť a dokonca ho nazvala „láskou svojho života“.

https://www.instagram.com/p/B93JykxFPBz/
https://www.instagram.com/p/B8HwxhuFmQg/

Pred tým, ako táto nadaná speváčka spoznala Michaela a začala s ním chodiť, už bola zasnúbená dvakrát. S Michaelom tvorí pár od februára tohto roka.

Pre Entertainment Tonight prezradila, že vôbec nečakala, že sa po svojom poslednom vzťahu tak rýchlo spamätá a znova sa zamiluje. Medzi nimi to ale úplne klape a jej priatelia tvrdia, že ju dlhé roky nevideli takú šťastnú! 🙂

Držíme palce, nech im to spolu vydrží čo najdlhšie!

https://www.instagram.com/p/B9YUHwMl1fk/
https://www.instagram.com/p/B8k_3wBl82L/

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: Instagram.com