Požiar v obytnom dome Grenfell Tower nie je pre nikoho z nás neznámy. Táto hrozná tragédia si vyžiadala 72 nevinných ľudských životov. Túto nedeľu ubehli presne tri roky od tohto hrôzostrašného hororu, ktorý sa udial. Pripomenula si ho aj svetoznáma speváčka Adele.

Grenfell fireman claims crews lacked training to tackle blaze and ...

Malý požiar v kuchyni sa zmenil na hotové peklo. Adele si svojim hlasom uctila všetky obete tejto desivej situácie. Drastický požiar vypukol 14.júna v Londýne. Skoro 24 hodín sa snažili hasiči požiar uhasiť. V budove prišlo o život až 72 obetí, čo je naozaj nesmierne veľký počet. Neuveriteľná Adele zároveň však všetkých očarila aj svojim unikátnym vzhľadom. Pred pár rokmi bacuľka, dnes je z nej iná žena.

https://www.instagram.com/p/B_1VGc5AsoZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Adele vyslovila emotívnu reč, ktorú venovala organizácii, ktorá bojuje za práva pozostalých. Jej samotný výzor všetkých očaril a nezmohli sa ani na slovo.

„Chcem vám všetkým dnes poslať veľa lásky. Aj keď je pre nás dôležité zapamätať si tú osudnú noc, je rovnako dôležité vnímať, kde sme teraz a oslavovať tie životy, ktoré to prežili,” vyslovila emotívnym hlasom mierumilovná speváčka.

https://www.instagram.com/p/B4A3cg4ASSV/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com